Wpis z mikrobloga

@vipcypr8: Co za bzdury :DD Wszyscy pieprzą o włosach, a nikt nie zwrócił uwagi na:
- oświetlenie
- minę (na pierwszym patrzy jakby bał się #!$%@? dostać, na drugim pewny siebie prosto w obiektyw)
- koszulę (na pierwszym wyblakła biała jak psu z dupy wyciągnięta, na drugim czarna pewnie bardziej "modna")
- perspektywę (rysy twarzy wydają się inne, nawet szczena na drugim jakby ostro wycięta).

Ale tak, idź do salonu fryzjerskiego
@Ohjeny: Problemem jest też to, że sporo ludzi kręcone/falowane włosy czesze na sucho, nierzadko szarpiąc, już nie wspomnę o tarciu ręcznikiem i spaniu w rozpuszczonych włosach.

Możesz podrzucić jakąś stronkę, o której wspomniałaś?
@auinette: No nie wiem, jako długowłosy wyglądam jak legolas, bez włosów pewnie wyglądałbym jak typowy Michał czy Przemek. Najgorzej, gdy faceci wszyscy się gola na „z boku krótko, na gorze dłużej” xD
@Semargl: Grunt że Tobie się podoba, na pewno część kobiet to kręci. Z drugiej strony wszyscy faceci jakich znam po ścięciu włosów wyglądają o wiele lepiej (nie tylko według mnie, to powszechna opinia), co nie znaczy że kiedyś wyglądali źle. Po prostu teraz wyglądają jeszcze lepiej. :p
@vipcypr8: to nie były włosy tylko wiór. Jak można w czymś takim chodzić. Sam zapuszczam włosy bo lubię długie a ostatnio miałem takie prawie 10 lat temu ale #!$%@? jak można tak zniszczyć włosy i z takimi #!$%@?. Zapusc jeszcze raz i nie wmawiają sobie że z krótszymi będziesz miał lepsze życie. Włosy to tylko włosy ale też element urody której długie włosy o ile będą zadbane Ci nie odejma..
Dałeś