Wpis z mikrobloga

Nie wiem co myśleć o Bloober Team i #blairwitchproject. Gra dzisiaj wyszła i oczywiście ludzie zaczęli narzekać na optymalizacje. Boje się myśleć jak to na akcje w poniedziałek będzie rzutować (,). Przynajmniej luidzie klimat gry zachwalają, więc może jak podreperują te nieszczęsne ustawienia i optymalizacje to gra wyjdzie na prostą. Na razie na Steamie ma mieszane opinie (wcześniej przeważały negatywne) ().

#gpw #akcje #gielda
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolzzr: sprzedałem na otwarciu PKC. Nie jestem pewien czy jest taka przesadzona. Sprzedaż jest kiepska (był chwilę top3 Steama, a potem długi czas się kręcił w okolicach 10-15 miejsca, teraz jest ledwie 44 w trzy dobry po premierze), to nie jest dobry wynik. Ja kupując byłem pewien, że przez weekend nie wypadnie z top3. Gra w moim odczuciu jest kiepska, a ostatni segment jest fatalny do tego jest krótka i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jombsik: Dzisiaj sięgało momentami 65 zł. Może się okazać, że się pośpieszyłeś z tą wyprzedażą w popłochu. Nie mówię, że dobije od razu w okolice 80-85, no ale coś tam odbiło. Już tylko 1200, a nie 1500 zł jestem w plecy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
  • Odpowiedz