Wpis z mikrobloga

Nie wiem co myśleć o Bloober Team i #blairwitchproject. Gra dzisiaj wyszła i oczywiście ludzie zaczęli narzekać na optymalizacje. Boje się myśleć jak to na akcje w poniedziałek będzie rzutować (,). Przynajmniej luidzie klimat gry zachwalają, więc może jak podreperują te nieszczęsne ustawienia i optymalizacje to gra wyjdzie na prostą. Na razie na Steamie ma mieszane opinie (wcześniej przeważały negatywne) ().

#gpw #akcje #gielda
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CuckCuckKlan: No chyba wtopiliśmy... jak w poniedziałek lawinowo spadnie to chyba będzie trzeba czekać na pierwsze komunikaty spółki o sprzedaży. Jednak czy komunikaty aż tak poprawia cenę kursu żeby zbliżyć się do ceny z premiery ? ( 92zl) po ile Cię ubrali ?
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: @CuckCuckKlan: ja bym w poniedzialek sprzedał na Waszym miejscu, Trzymałbym gdyby opinie i oceny były pozytywne i dobre a są niestety mieszane. Być może kurs akcji wystrzelić bo jednak topka jest na steamie ale zbadajcie temat F51 i jego nieudanej premiery WW3.
  • Odpowiedz
@karolzzr: No właśnie bije się z myślą realizacji straty w poniedziałek (). Recenzje są głownie ze Streama, ale nie ma jak sprawdzić co konsolowcy myślą na temat tej gry, bo wydali to na XBOX-a tez.

NVM, sprawdziłem forum XBONE na reddicie i na skrzynce tez chodzi jak kupa (,).

To WW3 to jakieś przegięcie. Early Access prawie od roku WTF ?
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Dali ciała i to ogromnie, można było przymknąć oko na lof 2 i jego problemy oraz słabe opinie, ale druga nieudana gra z rzędu? Tego akcjonariusze im nie wybaczą. Może jak szybko naprawią grę, bo z tego co czytam to głównie problemy natury technicznej, to coś to poprawi, ale wątpię bo mleko się już rozlało. Szkoda bo mieli naprawdę dużą szansę na sukces, wystarczyło tylko dopracować grę. Nie warto
  • Odpowiedz
@spinor: @karolzzr: @CuckCuckKlan: ok. Jedno rozwiązanie to sprzedaż w poniedziałek PKC.
Drugi scenariusz jaki mi się urodził w głowie i był to mój plan B w momencie kupna akcji to trzymanie ich do pierwszych wyników sprzedaży Ew. Wyników kwartalnych... czy one nie potwierdza obecnej kapitalizacji ( 80zl na akcje ) ? Czy lepiej realizować stratę teraz w największym wodospadzie czy wstrzymać się miesiąc bo gorzej niż
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: Jesli do poniedziałku nic się nie naprawi z ocenami to raczej w poniedziałek będzie najlepiej sprzedać. Podobna sytuacja jak na farmie. Wyniki kwartalne, pierwsze infa raczej będą wykorzystywane do dystrybucji, z resztą czy mogą być dobre, skoro pozycje w bestselrach i opinie są rozczarowujące? Trend może odwrócić dopiero publiczny pokaz Medium, który ma się odbyć jeszcze w tym roku. Pod to można wchodzić ale za 30 zeta a nie
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: Pytanie zasadnicze : czy uważasz że wyniki kwartalne podbiją kurs chociaż do 80 zł ? Tak średnio mi się wydaje, bo hype na tą grę i kurs rósł pewien czas. Nie wiem jakie musiały by być wyniki, żeby to urosło o więcej niż 20 zł.

@spinor: Kasiorę z XPassa raczej mają zaklepaną, pytanie co z niezależnymi kanałami dystrybucji jak Steam ?

Czy lepiej realizować stratę teraz w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaxterPoker: Z tego co widze po GPW to ma sredni wpływ na notowania spółki. Bardziej na kurs ma wpływ hype z wydania gry, zawarcie umowy z np. MS, czasem wyniki kwartalne, a tak to byle by spóka nie była mocno zadłużona czytaj Kania to jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: Porównując do farmy miałem jedynie na myśli trend po premierze i brak znaczących odbić po infach. Odwrócenie trendu nastąpiło dopiero niedawno po nowych materiałach z nowej gry. Co do kapitalizacji to jednak jest różnica w skali, nieudana gra ww3 miała peak ponad 11k, Blair Witch ma 1716. Dodatkowo ww3 wyszła dopiero w EA, więc jest mała nadzieja, że po debiucie gra może się ożywić, tak samo z wersjami na
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Gry, szczególnie indie, albo nieznanych firm to zawsze duże ryzyko, a specyfika branży powoduje, że akcje są napompowane przy premierze. Jakikolwiek fail, albo obsuwa może spowodować lawinę sprzedaży, ludziom odpalą się stop lossy i potem to już idzie xD
Ja na przykład mam akcje cigames i muszę bardzo uważać na premierę Snipera. Nawet ludzie mają akcje cdp muszą uważać, mimo, że to pewniak i znana firma. Także radzę w
  • Odpowiedz
@Budo: Z CDPR wyszedłem na 239,5 i czekam teraz na zjazd w dól ( ͡º ͜ʖ͡º). Co do tej premiery Snajpera to czytałem coś na temat tej firmy, ale ona tak któryś kwartał przędzie cienko, więc pewno będzie można coś zarobić na tej premierze = czysty hype. Nie na moje nerwy po Blooberze (,). Nie uwzględniłem po prostu czynnika, że mogą
  • Odpowiedz