Wpis z mikrobloga

W związku z nasilającymi się nawoływaniami do tagowania wszystkich wpisów przypominamy, że tagowanie na Mikroblogu nie jest obowiązkowe.

Aktywność nielubianych użytkowników można ukryć na Wykopie nie tylko poprzez tagi, ale też dodając ich profil na czarną listę.
wykop - W związku z nasilającymi się nawoływaniami do tagowania wszystkich wpisów prz...

źródło: comment_covyhkqMi5EukPF8ijBUi89bfTvUGunL.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A gdzie ta zmiana pojecia floodu?


@szymon_jude: Nie chcę mi się szukać, wybacz. Tak sobie tylko dyskutowałem z anonimem i wyszło, że to czy jest flood czy nie determinują zamiary wrzucającego. Masz dobre zamiary- nie ma flood'a.
  • Odpowiedz
za to banow nie bedzie, bo tagi obowiazkowe nie są


@domofon: Taka prawda. Ale ułatwiają życie. Łatwiej coś potem odnaleźć, łatwiej zczarnolistować. Ot, trza się zachować umieć to i inni się zachowają.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: @domofon: no z nswf to chyba kwestia jak z 18+ wiec raczej nie ma co sie dziwic ich dodawaniu. Tzn. jezeli ktos dodał 18+ a oni dorzucili tag nsfw to juz dziwne.

A tagowanie znalezisk jest obowiazkowe i dodawanie #polityka to raczej kwestia poprawnego tagowania. Jak jeszcze były grupy a nie tagi to przenosili do prawidłowych grup

@anonim1133: a jak z kwestia floodu?
  • Odpowiedz