Wpis z mikrobloga

Czy dobrze zrobiłem?:
Spotkałem się tydzień temu z #rozowypasek poznanym na #badoo. Ładna, spoko się gadało. Być może doszło do jakichś przytulanek i odniosłem wrażenie, że chciałaby kontynuować znajomość. Wszystko byłoby dobrze gdyby dwa dni później nie powiedziała mi, że myśli o jakimś chłopaku. "nie wybieramy sobie osób w których się zakochamy"- to cytat. Po tych słowach powiedziałem szczerze, że nie mam zamiaru pchać się w taką znajomość i wg. mnie nie ma sensu. się spotykać. Zlała moją wiadomość i się pożegnaliśmy. Na następny dzień i prawie cały tydzień wiadomości od niej, że przeprasza, że już o nim nie myśli, że żałuje, że mi to powiedziała i czy możemy kontynuować znajomość. Oczywiście twardo trzymam się do tej pory swojego zdania i nie piszę do niej.
Teraz proszę o wypowiedzi czy dobrze robię czy jednak warto było zaryzykować i próbować ją poznać?
#zwiazki
  • 27
@luki9939393 a gdybyś czuł się fajnie w towarzystwie jakiejś dziewczyny i myślałbyś o niej w tych kategoriach, nawet jeżeli jeszcze dobrze się nie znacie, to w ogóle przeszlaby Ci przez myśl jakaś inna / a tym bardziej napisałbyś, że o niej myślisz?
Brzmi to jak robienie sobie opcji b, albo coś jeszcze gorszego - ma jakąś niespełnioną miłość od lat, która jej nie chce ale nie może o niej zapomnieć
Nie mówię,