Wpis z mikrobloga

Ze względu na to, że zbliża się rok szkolny a także nowy akademicki; mam prośbę do uczniów i studentów - zdejmijcie te pieprzone plecaki w komunikacji miejskiej.

#szkola #studbaza #oswiadczenie
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c--j z plecakami, najgorsi sa ci wszyscy architekt/malarz wannabe z teczkami A0, najlepiej jeszcze stojacy w grupach.


@PurpleHaze: to nie są teczki A0 ani żadne inne "A" tylko B2. Chodzą z tym bo muszą, nikt tego dla frajdy nie nosi.
  • Odpowiedz
@Michrou nie p-------------m się. OP kieruje swojego posta do uczniów, a Ty zaczynasz wyzywać ludzi od bezmózgow sprowadzając temat do konkretnych, ekstremalnych przypadków, gdzie człowiek jest cały obladowany bagażami...
  • Odpowiedz
@vind: spokojnie czesc tych "dziel" mozna by zwinac i nosic w tubie. Z reszta jak studiowalem, widzialem sporo ludzi na wydziale architektury, ktorzy mieli tuby z paskiem na plecach.
No i jak pisalem troche wyzej, jak juz musisz targac ta teczke, to stan przy scianie w pojezdzie, albo na koncu.
  • Odpowiedz
spokojnie czesc tych "dziel" mozna by zwinac i nosic w tubie. Z reszta jak studiowalem, widzialem sporo ludzi na wydziale architektury, ktorzy mieli tuby z paskiem na plecach.


@PurpleHaze: nie można z wielu różnych powodów. Tyle razy już to było k---a tłumaczone że mi się więcej nie chce rozpisywać, poza tym wykładowcy zazwyczaj zabraniają. Tuba jest do przenoszenia innych rzeczy, głównie wydruków.

No i jak pisalem troche wyzej, jak juz
  • Odpowiedz
Tyle razy już to było k---a tłumaczone że mi się więcej nie chce rozpisywać.


@vind: to na c--j w ogole zabierasz glos w temacie? ¯\_(ツ)_/¯

Nie targam żadnej teczki, nie studiuję architektury.


To nie bylo skierowane bezposrednio do ciebie, ot taki apel do ogolu.
  • Odpowiedz
to na c--j w ogole zabierasz glos w temacie? ¯_(ツ)_/¯


@PurpleHaze: to na c--j ty go zabierasz skoro sam piszesz bzdury? XD Jest różnica między wygadywaniem nie znaniem tematu i wygadywaniem nieprawdy, a ograniczaniem się do ogółów.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: a w sumie toś mnie w-----ł protekcjonalnym tonem więc ci wypunktowałem parę powodów używania teczek a nie tub:
- zniszczona struktura papieru, zawinięcia praktycznie się już nie wyprostuje, często się zdarzają zagięcia
- utrudnione przeglądanie tego co jest we w środku a więc i wybranie rzeczy do wyjęcia
- nie da się wkładać pojedynczych arkuszy, zawsze trzeba wyciągać wszystko
- ołówkowe rysunki znacznie bardziej się ocierają o siebie w tubie przez co powierzchnia się rozmazuje, realnie rysunek po czymś takim jest do wywalenia
- rzeczy malowane niektórymi farbami
  • Odpowiedz
- zniszczona struktura papieru, zawinięcia praktycznie się już nie wyprostuje, często się zdarzają zagięcia

- utrudnione przeglądanie tego co jest we w środku a więc i wybranie rzeczy do wyjęcia

- nie da się wkładać pojedynczych arkuszy, zawsze trzeba wyciągać wszystko

- ołówkowe rysunki znacznie bardziej się ocierają o siebie w tubie przez co powierzchnia się rozmazuje, realnie rysunek po czymś takim jest do wywalenia

- rzeczy malowane niektórymi farbami się kruszą

- arkusz po wyjęciu jest pozawijany tak, że realnie nie da się na nim wygodnie pracować
  • Odpowiedz
to na c--j ty go zabierasz skoro sam piszesz bzdury? XD


@vind: jakie bzdury napisalem? to ze czesc rysunkow mozna spokojnie w tubach przenosic? No patrz na przelomie lat 90/00 jak studiowalem dalo sie to robic bez problemu. I to zarowno na wydziale na ktorym ja studiowalem, jak i na architektorze, bo mialem przyjemnosc bumelowac w akademiku ze znajomymi z architektury.

Ba nawet wlasne rysunki zrobione na desce kreslarskiej tak
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: Podałem sytuację z życia, w której ktoś się do mnie p-----------ł, nie chodziło mi o Ciebie. Jednak racja, OP kierowała to do uczniów. Chciałem zwrócić uwagę na to, żeby nie stosować tego w każdej sytuacji, ponieważ znajdują się takie osoby, czego sam doświadczyłem.
  • Odpowiedz