Wpis z mikrobloga

Siemano kolano.

W piatek ide na osiemnastke, wiec musze zrobic 4 dni treningowe pod rzad, zeby sie wyrobic i nie trenowac niewyspanym xd Tutaj trzeci dzien treningowy, ale udalo sie dodac do pin squatow. Klata troche gorzej - mocno odczulem brak przerwy (ale wczoraj i przed wczoraj dwa PR na klate, wiec jestem spokojny).

140 kg x 6 @8 pin squat (+10 kg PR)
https://www.youtube.com/watch?v=ZTY9bJEsfDM&feature=youtu.be

i tutaj ten sam ciezar powtorzony

140 kg x 6 @8 pin squat
https://www.youtube.com/watch?v=2mjTXOsnaIs&feature=youtu.be

Piny sa ustawione tak, ze siad wychodzi delikatnie plyciej niz na zaliczenie, ale gdybym ustawil oczko wyzej bylby mocno ponizej glebokosci. Ale to bez znaczenia.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Siemano kolano. 

W piatek ide na osiemnastke, wiec musze zrobic 4 dni tr...
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leszardo: co wyglada niestabilnie? I jak poprawić mobilność w odc piersiowym, jak on jest prawie nieruchomy z natury? Nie czuję się niestabilnie, odchodzilem i z 190 i 200 kg i nie bylo problemu.
  • Odpowiedz
@DywanTv w odc piersiowym jesteś mało mobilny bo trzymasz szeroko sztangę, masz łokcie bardzo wysoko. Poprawa pozycji tzn węższy chwyt i łokcie bliżej ciała poprawia spięcie góry pleców przez co będzie ci się łatwiej siadało
  • Odpowiedz
@Leszardo: Jak inaczej niz przez chwyt zmierzyc czy jestem mobilny w odc. piersiowym? Umiem robic bardzo "waskie" mostki, jestem ogolnie bardzo rozciagniety, jesli chodz o plecy.
  • Odpowiedz
@DywanTv stanąć plecami przy ścianie, dotykając ściany piętami, dupa góra pleców i głową. Wtedy sięgnąć wyprostowana ręką nad głowę. Jeżeli dotykasz obiema rękami ściany i inne pkt dotykają jak w pozycji wyjściowej mobilność jest ok. W przypadku oderwania dupy, nadmiernym ruchu w odc lędźwiowym, nie możliwości dotknięcia ściany rękoma test oblałeś i mobilność jest słaba
  • Odpowiedz
@Leszardo: Wtedy bardziej beda cierpialy barki i nadgarstki - bo mam slaba mobilnosc w barkach byku. Oprocz tego wydaje mi sie, ze nie mam problemu z gora plecow przy siadzie.
  • Odpowiedz