Wpis z mikrobloga

żadnych użytkowników neuropy, tylko użytkowników wykopu, udzielających się pod konkretnym tagiem.


@Lipathor: połknęło mi "z" - będziemy czepiać się literówek?

a schizo sam jest? Piedylion wpisów anty-Trzaskowski jest, nawet zielonki powstają. Ot schizo jest dziś wyjątkowo aktywny w
  • Odpowiedz
jest w przeważającej mierze wyśmiewana i bagatelizowana przez neuropę


@4tek: raczej wyśmiewamy konserwy, próbujące robić na tym politykę i próbujące obwiniać PO i Trzaskowskiego. Mieli siedzieć w tej rurze i palcem dziurę zatykać :>

Tak, tak,
  • Odpowiedz
@Lipathor: no widzisz, wciąż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Sugerowałbym jednak żeby nie nazywać trollami wszystkich, którzy wyrażają w internetach poglądy inne niż te, które podzielamy. Tak to nie działa, a głosy zwolenników poszczególnych opcji politycznych, choćby nawet organizowane, motywowane czy tylko "pobudzane" przez partyjne struktury są nie do uniknięcia.

Bezwartościowym trollem była natomiast zielonka, która pojawiła się w tym wątku i na moje - wcale nie agresywne przecież
  • Odpowiedz
wciąż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


@4tek: mhm, Twój nawet łatwo przewidzieć 'a bo neuropa to...' xD
Serdecznie polecam skrytykować czasem kogoś ze swoich, albo poprzeć 'przeciwnika'. To bardzo zdrowe.

Sugerowałbym jednak żeby nie nazywać trollami wszystkich, którzy wyrażają w internetach poglądy inne niż te,
  • Odpowiedz
bo zaplusowałem, to zaraz mi się podoba?


@Lipathor: xD I dlatego plusujesz komentarze, w których trolle zielonki wyzywają od "k---w" osoby, których poglądy Ci się nie podobają? Miej trochę godności człowieku

chyba nie wiesz jak działa algorytm gorących na tym portalu.


oho, mamy na pokładzie specjalistę od pozycjonowania na wypoku. Swoją drogą, czy Ty przyznajesz się właśnie do manipulacji algorytmem?
  • Odpowiedz
@Lipathor: plusujesz komentarze, które Ci się nie podobają żeby wpis poleciał w gorące i jeszcze twierdzisz, że to nie manipulacja. Niezbyt dobrze u Ciebie z logiką ()
  • Odpowiedz