Wpis z mikrobloga

żebyśmy mieli pełny obraz sytuacji policz proszę dodatkowo ile w tym czasie pojawiło się wpisów neuropy bagatelizujących sprawę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@4tek:

Whataboutism, also known as whataboutery, is a variant of the tu quoque logical fallacy that attempts to discredit an opponent's position by charging them with hypocrisy without directly refuting or disproving their argument, which in the United States is particularly associated with Soviet and
@Goofas: sugerujesz jakąś ofensywę propagandową "armii Szefernakera", co jest oczywistym fałszowaniem rzeczywistości, bo to akurat neuropa dziś dwoi się i troi na nieporównywalnie większą skalę,by zbagatelizować ten problem ¯\_(ツ)_/¯
sugerujesz jakąś ofensywę propagandową "armii Szefernakera"


@4tek: Nic nie sugeruje, stwierdzam fakt.

co jest oczywistym fałszowaniem rzeczywistości,


xD

to akurat neuropa dziś dwoi się i troi na nieporównywalnie większą skalę,by zbagatelizować ten problem ¯_(ツ)_/¯


Ponownie zastosowałeś radziecką technikę manipulacyjną (godną prawaka z krwi i kości), może język angielski dla Ciebie zbyt skomplikowany, więc powiem to po polsku:

A U WAS MURZYNÓW BIJĄ!
@elrokforo: znamienne, że nie wyobrażasz sobie komentowania w internetach kwestii politycznych bez bycia za to opłacanym

@Goofas: zdaje się, że sam nie rozumiesz istoty przywoływanego przez siebie argumentarium. Nie odbiegam od poruszonego problemu a jedynie proszę o rzucenie na niego pełnego światła, bo to akurat neuropa bombarduje dziś wypok wpisami bagatelizującymi poważną sprawę. Jedyny wniosek jaki można wysnuć na podstawie lansowanego tutaj oglądu rzeczywistości to taki, że to właśnie Wasza
@Lipathor: hmm, czyli - pozostając w metaforyce opa - wychodzi na to że zamiast armii Szefernekera mamy jednak tęczową armię neuropy manipulującą internetami zaskakująco zbieżnymi opiniami (czyżby podawanymi z zewnątrz?) i partyzanta @skizo który wali tematem niemal samotnie z nieprzeciętną aktywnością.

Może mu ktoś płaci, a może po prostu wkurza go zmasowana i właściwie bezwstydnie jawna propaganda strony, której nie popiera?

Swoją drogą jak już poruszamy się w klimatach "trollomani" to
@4tek: a może to po prostu grupa użytkowników o zbieżnych poglądach, publikująca po jednym wpisie, w przeciwieństwie do partyjnego trola? Z której grupy leci więcej fakenewsów? Gdzie powstaje więcej multikont, które potem wylatują z banem?
@4tek: dzięki za wstawienie się, nie musiałeś ale dziękuję. Gdyby nie twoje wołanie nie zauważył bym w ogóle tego wpisu ale cóż... zobaczyłem, zobaczyłem że moja 9 wpisów w ciągu AŻ 3 godzin jest na tyle frustrujące że trzeba by wpis tym okrasić. Cóż jeden człowiek solą w tylu oczach... Mi pasuje.
@Lipathor: pamiętaj, że na podstawie subiektywnych odczuć dotyczących poruszanych przez Ciebie kwestii nie dojdziemy przecież do obiektywnego oglądu rzeczywistości. Ustaliliśmy jednak chociaż, że zarówno Twoja jak i moja percepcja podpowiadają nam, że grupową propagandę na wypoku uprawia strona "neuropejska", którą zdecydowanie trafniej opisuje słowo "armia". Temat motywacji materialnych, czy też altruistycznych jest całkowicie nieweryfikowalny i przywoływanie go w tym kontekście nie ma żadnego sensu.
Ustaliliśmy jednak chociaż, że zarówno Twoja jak i moja percepcja podpowiadają nam, że grupową propagandę na wypoku uprawia strona "neuropejska",


@4tek: no chyba Ty ustaliłeś

którą zdecydowanie trafniej opisuje słowo "armia"


@4tek: co najwyżej zbiór i to luźny. Armia miałaby organizację i koordynację, z tego co widze i wiem, każdy pisze we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność. W przeciwieństwie do troli konserwowych, gdzie często można zaobserować nie tylko partyjny
no chyba Ty ustaliłeś


@Lipathor: chwilę wcześniej dowodziłeś, że

pomyślmy, userów udzielających się pod tagiem #neuropa jest ze 30-40, każdy po jednym wpisie, sprawia wrażenie, że sporo. Ale skizo zrobił ich 9 w 3h, co 20 minut wpis xD


a zatem sam przeciwstawiłeś jednemu skizo kilkudziesięciu aktywnych użytkowników neuropy. Widzę to bardzo podobnie.

co najwyżej zbiór i to luźny. Armia miałaby organizację i koordynację


Wiesz armia to w ogóle powinna mieć
a zatem sam przeciwstawiłeś jednemu skizo kilkudziesięciu aktywnych użytkowników neuropy


@4tek: żadnych użytkowników neuropy, tylko użytkowników wykopu, udzielających się pod konkretnym tagiem.

Jeżeli tak ma wyglądać konserwatywna "armia internetowych trolli" to jest to raczej słaby argument za jej istnieniem.


@4tek: a schizo sam jest? Piedylion wpisów anty-Trzaskowski jest, nawet zielonki powstają. Ot schizo jest dziś wyjątkowo aktywny w temacie.

Możesz mieć rację, a możesz jej nie mieć. To sfera subiektywnych