Wpis z mikrobloga

Mirki-kierowcy! Potrzebuje pomocy!
Za pare dni czeka mnie moj kolejny (3, dla dokładności) egzamin na prawo jazdy. Nie mam już nawet żadnej nadziei, ze uda mi się zdać, ale błagam Was o jakiekolwiek porady jak przebrnąć przez to g---o...
#pomocy #prawojazdy #p------------------------i #pomocymikroby
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Filotes: plac robię bez problemu, za każdym razem w 10 min. Problem jest na mieście, gdzie po prostu łapię paniorę że ja pierdziele... poza tym, dwa razy ten sam egzaminator, niestety
  • Odpowiedz
  • 0
@the_revenant: Powiem tak, WORD w moim mieście słynie z tego, że egzaminatorzy uwalają tylko po to, żeby ciągle płacić za egzaminy, co nawet mówił mój instruktor. Dowalają się do najmniejszych szczegółów, które nie mają większego znaczenia dla bezpieczeństwa na drodze ( „za mało gazu” przy ruszaniu mimo że nie zgasł i ruszył bez problemu, zmiana biegu za skrzyżowaniem a nie na nim, egzaminator łapie za kierownicę przy manewrze zawracania na
  • Odpowiedz
@wujekonrad: obowiązkowe jest 12 godzin specjalnych (autostrada, "landstrasse" ale nie wiem jak to przetłumaczyć i nocna jazda.) Cała reszta to dodatkowe jazdy i ich ilość zależy od kursana. Ja miałam 40 godzin bo głupia jestem, ale są tacy którzy się mieszczą w 20. Pozatym to co w Polsce: badanie wzroku, kurs pierwszej pomocy i 14 godzin teorii.
  • Odpowiedz
@wujekonrad:
Ja Cię doskonale rozumiem. Ja się 15 lat bałem podejść do egzaminu po 6 uwalonych próbach.
Gdybym dziś miał zdawać i trafił na taką sytuację - od razu próbowałbym zdawać w innym mieście. Teraz rozumiem dlaczego ludzie płacą ciężki hajs i zdają na prawko w Czechach.
Mentalność niektórych kanalii nie zmieniła się pomimo upływu lat. Może ostatnio po prostu miałem szczęście, że trafiłem na normalnego, porządnego egzaminatora.
Myślałem, że
  • Odpowiedz