Wpis z mikrobloga

Babcia idzie na parę dni do szpitala I martwi się, że nie zdążyła zapakować wiadra ogórków. Zaproponowałam, że ja to zrobię, jeśli zostawi przepis. Babcia zadowolona, dziadek zadowolony, wszyscy zadowoleni oprócz mamy, która stwierdziła, że nie wolno mi robić przetworów, bo mam miesiaczke (?). Kazała mi iść powiedzieć babci, a babcia stwierdziła, że to nic nie przeszkadza w zakładaniu ogórków... tylko mięsa nie mogę przygotowywać (??). Jak ktoś wie o co chodzi to niech pisze, bo ja nie mogę rozkminic XD
#logikadziadkow #heheszki #gownowpis #kiciochpyta
  • 109
Jak ktoś wie o co chodzi to niech pisze, bo ja nie mogę rozkminic XD


@Kocur567: Jeśli jeszcze nie rozkminiłaś, to w USA kilkadziesiąt lat temu dziewczynę z miesiączką określało się jako "coursed", czyli jakby zakażoną, zarażoną. Jeśli chcesz, to dogrzebię się do tego filmu, to był jeśli dobrze pamiętam jakiś dokument o tym, jak jeszcze niedawno ludzie myśleli jak jaskiniowcy ¯\_(ツ)_/¯
@Lotttee33: coś mi się zdaje, że jedyne toksyny to wytwarzasz ty i ci IQ odbiera. Jakie kur*a toksyny? Cień naukowego dowodu? xDDD Bo nigdzie nie ma żadnych informacji, żeby cokolwiek takiego miało miejsce A JUŻ NA PEWNO żeby wpływało na jakiekolwiek rzeczy które kobieta robi xD
@Kocur567 to może inaczej. #!$%@? was brzuch, w gębie od hormonów masz zaburzony smak potraw bo co 5 min jest za słone, albo nie.
Boli cię głowa, chcesz do łóżka. Jesteś rozkojarzony.

W skrócie:

Peklowanie mięsa.
Sczykawko jako tako bo nie chce mi się

Po #!$%@? ma w solance leżeć kilka godzin jak już jestem głodna?

Ile tego masła było? A co #!$%@? za różnica.

Temperatura ustawiona. ( 30 min później) dobra
@KTMZ
To może statystyka.?
No nie powiesz że okres to taki sam dzień jak każdy inny.
Tak samo napisanie egzaminu, czy pójście na imprezę. Wszystko wg schematu. To czemu ten mistyczny okres jest zły?

W dyskusji pomijam jakieś toksyny
@Matan_Jagiz jeśli ktoś gotuje jak w powyższych przykładach to jest idiotą, a jeśli robi tak samo przy okazji przyrządzania przetworów to jest podwójnym idiotą i jedyne na co może się skarżyć to brak umiejętności kulinarnych, niestosowanie się do przepisu i głupotę a nie jakiś tam okres.
@Matan_Jagiz ja np. jak gotuje i coś spieprze to zwalam winę na siebie a nie na to, że akurat miałem migrenę, czarny kot mi przebiegł drogę, była pełnia, czy też Księżyc, Ziemia i Mars były ułożone w jednej linii względem siebie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zrozum, że kobiety bywają rozkojarzone i zmęczone nie tylko wg. okresu więc takie rzeczy mogą zdarzyć się każdego dnia a nie tylko podczas
@DonMontana
Dlatego jedyne co mówiła jej babcia to nie to że świat płonie, tylko że kilka potraw może wyjść źle.

Domyślam się że mięso, gdyż w staropolskiej kuchni mięsne dania są dość złożone.

Trzeba znaleźć wytłumaczenie dlaczego tak ludzie uważają i już. A nie gadać że debile.