Wpis z mikrobloga

  • 747
Babcia idzie na parę dni do szpitala I martwi się, że nie zdążyła zapakować wiadra ogórków. Zaproponowałam, że ja to zrobię, jeśli zostawi przepis. Babcia zadowolona, dziadek zadowolony, wszyscy zadowoleni oprócz mamy, która stwierdziła, że nie wolno mi robić przetworów, bo mam miesiaczke (?). Kazała mi iść powiedzieć babci, a babcia stwierdziła, że to nic nie przeszkadza w zakładaniu ogórków... tylko mięsa nie mogę przygotowywać (??). Jak ktoś wie o co chodzi to niech pisze, bo ja nie mogę rozkminic XD
#logikadziadkow #heheszki #gownowpis #kiciochpyta
  • 109
  • Odpowiedz
@DonMontana
Nie pytam się dlaczego " teraz w to wierzą", tylko "dlaczego takie coś powstało"
I jakieś potwierdzenie musi być skoro babka jest pewna. Musi być logiczne wytłumaczenie, i musiało jakimś dziewczynom to nie wyjść... Masz okres? Nie mogę się dowiedzieć od Ciebie prostej odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz xDDDDD Jak już ktoś wspomniał w tym wątku zabobon czy też przesąd to BEZPODSTAWNE, UPARCIE ZYWIONE, I NIEWRAZLIWE NA ARGUMENTACJĘ przekonanie lub wiara w związek między danymi zdarzeniami. Wiesz... te słowa z capsem są nie bez przypadku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Polecam szczególnie skupić się na słowie "bezpodstawne". BEZPODSTAWNE. Rozumiesz nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Lotttee33: ja. #!$%@?. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jak ktoś taki jak ty może mówić o czymkolwiek ze szkoły, jak nawet #!$%@? wikipedii nie zacytowałaś która by potwierdziła cokolwiek co #!$%@? xD
  • Odpowiedz