Wpis z mikrobloga

  • 747
Babcia idzie na parę dni do szpitala I martwi się, że nie zdążyła zapakować wiadra ogórków. Zaproponowałam, że ja to zrobię, jeśli zostawi przepis. Babcia zadowolona, dziadek zadowolony, wszyscy zadowoleni oprócz mamy, która stwierdziła, że nie wolno mi robić przetworów, bo mam miesiaczke (?). Kazała mi iść powiedzieć babci, a babcia stwierdziła, że to nic nie przeszkadza w zakładaniu ogórków... tylko mięsa nie mogę przygotowywać (??). Jak ktoś wie o co chodzi to niech pisze, bo ja nie mogę rozkminic XD
#logikadziadkow #heheszki #gownowpis #kiciochpyta
  • 109
  • Odpowiedz
Ale to jest jakos uzasadnione? XDD

Tak, iq na poziomie 45

@Kocur567: ależ wy jesteście niedomyślni, może wręcz pytanie o IQ 45 powinien sam sobie zadać @Norskee i @KTMZ , bo niby tacy mądrzy, a prostych rzeczy się nie domyślają?

Wiele kobiet w trakcie okresu jest osłabionych i generalnie nie nadają się do życia, lepiej by przez te parę dni trzymały się od wszystkiego z dala, bo tylko popsują swoim brakiem skupienia i nieogarniętością. I pewnie
  • Odpowiedz
chodzi o to, ze sie zepsuje przetwor

@KTMZ: czyli element straszący. A czemu ma się zepsuć? Bo kobieta w okresie = rozkojarzenie = większa możliwość popełnienia głupiego błędu. I najwyraźniej tyle błędów popełniły, albo na tak dużą skalę, że lepiej, że lepiej, by przez te parę dni trzymały się z dala.

Analogicznie z drabiną. Przechodzenie pod drabiną przynosi "pecha"? Oczywiście. Bo możesz szturchnąć drabinę i ten kto stoi na niej,
  • Odpowiedz
bledy w kiszeniu ogorkow przez okres xDD

@KTMZ: raczej przez rozkojarzenie. Najwyraźniej kiedyś jakaś babka popełniła tak szkolny błąd, że dostała bana na kiszenie ogórków podczas okresu ¯\(ツ)_/¯ .

jak ktos stoi na drabinie to sie zesra a nie spadnie od "szturchniecia"

Ale jak coś tam leży, to od szturchnięcia może spaść ci na głowę. Nie potrafisz patrzeć na temat z szerszej perspektywy? ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kocur567: Według tego samego przesądu nie można też przesadzać kwiatów, farbować włosów, malować paznokci i w ogóle najlepiej to się wziąć i zamknąć w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kocur567: bzdury, wystarczy jak o północy pukiel swoich włosów spalisz, a popiołem natrzesz pięty i spokojnie możesz ogórki zakładać.
Ewentualnie jak masz młodego koguta, to wystarczy go o północy zabić sierpem na cmentarzu i przez rok można później gotować niezależnie od cyklu menstruacyjnego.
  • Odpowiedz