Wpis z mikrobloga

Najlepsze ciemne piwo jakie piliście? Tylko takie osiągalne w sklepach w Polsce.
I przy okazji pytanie do #opole gdzie jest jakiś sklep z dużym, dobrym wyborem piwa?
#piwo
  • 14
@FuczaQ: Jedyny porządny sklep z dużym wyborem to retro. Jest tam piw od #!$%@?... i jeszcze więcej. Ciężko coś wybrać, bo jest tego aż za dużo. No i fajnie koleś doradzi, widać że jara się tym tematem. Wszędzie indziej gdzie byłem to był mniejszy wybór niż w kauflandzie xd
@FuczaQ: Najlepsze z obecnie dostępnych i ŚWIEŻYCH, Potion #7.

Sięgając w przeszłość to dużo całkiem spoko ciemnych piwek było, aczkolwiek takie które porywają to bym zdecydowanie na palcach jednej ręki policzył i już nie są dostępne i nie będą ;/
No i fajnie koleś doradzi, widać że jara się tym tematem.


@Murasame: oj nie do końca. Nieraz się zdażyło że polecał mi jakieś szczyny tylko dlatego, że mu nie schodziły. Na szczęście są appki w stylu untapped albo ratebeer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FuczaQ: Komes Porter Bałtycki jest wg mnie bliski ideału. Dostępny prawie wszędzie, tani, a smakowo lepszego ciemnego piwa nie piłem. Przy czym uczciwie przyznam, że zbyt wielkiego doświadczenia nie mam i nigdy nie dałem więcej niż 20 zł za butelkę.