Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Niecałe półtora miesiąca do wyborów a ja nadal nie widzę prawdziwej liberalnej partii która zdecyduje się zlikwidować bombelkowe, zrobić rozdział państwa od kościoła, podnieść kwotę wolną od podatku do normalnego europejskiego poziomu, ucywilizować kwestię związków partnerskich i znieść zakaz handlu w niedzielę.

#4konserwy #neuropa #polityka
  • 77
@nbhd: Właśnie dlatego że Korwin doczepił się z RN i Braunem nie oddam na nich głosu. Na samego Krula, jak najbardziej, bo tak dotychczas robiłem i imho miałem czyste sumienie że nie przyłożyłem cegiełki do POPiSu ale dopóki jest z unii z tymi oszołomami to mogą o moim głosie zapomnieć. Jedyni sensowni koalicjanci Korwina to byli Liroy i Jakubiak (chociaż ten ostatni głosował za zakazem handlu w niedzielę) ale jak woleli
@bzzxc: Ciężko mi uwierzyć żeby katolik z krwi i kości czyli Braun był przeciwko zakazowi handlu w niedzielę skoro tak napisano w Piśmie Świętym żeby siódmy dzień święcić. RN też nie ma w tym interesu bo przecież zagraniczne hipermarkety to zło, tylko swojskie sklepiki u pani Grażynki i im zakaz handlu jest na rękę.

Co do tego Brauna i finansowania religii tak jak @nbhd: poprosiłbym o link.