Wpis z mikrobloga

Kupiłem ładowarkę do mi9, tą bezprzewodową z tego linku: https://pl.gearbest.com/chargers-cables/pp_009281829447.html?wid=1433363
I tak, kurier to w ogóle zostawił mi na skrzynce przed bramą do domu, każdy sobie mógł wziąć, miał numer telefonu na paczce i nawet nie wysłał smsa... okej, teraz otwieram paczkę i kolejny cyrk, jest ładowarka ale nie ma kabla, patrzę na yt na jakiś unboxing to w ogóle jakieś mniejsze opakowanie dostałem bez kabla, a na stronie jest napisane że kabel normalnie ma być, i się chwalą szybkim ładowaniem a ja muszę teraz ładować standardowo kablem który był przy telefonie...
Co z tym robić, jako że paczka podobno dalej "nie dostarczona" myślałem żeby do paypala napisać o ewentualny zwrot kasy, bo jak im na gearbest napiszę że nie ma kabla to pewnie będą kazali odesłać czy coś
#gearbest #mi9
  • 9
@alegoraco: w recenzjach każdy pisze że nie dostaje kabla więc no tak chyba ma być, opis kłamie po prostu, no ale tak jak mówie póki co to ja jestem ciekawy czy jak bym otwarł sprawe z paypalem o zwrot kasy to by mi zwrocili, ostatnia aktualizacja w trackingu jest 7 dni temu, kurier to w ogóle totalny kozak zostawiać paczke wartą 100zł na widoku, mogę twierdzić że jej po prostu nie