Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koło mojego faceta kręci się ,,to tylko koleżanka" i ,,razem się uczymy". Wiem że mnie z nią nie zdradza, od czasu do czasu zerkam w ich rozmowy na FB. Jak czytam jaka ta dziewczyna to desperatka to przechodzą mnie ciarki żenady. On oczywiście nie widzi w tym nic złego a pewnie ma trochę egoboost. To nie są szkodliwe teksty.
Żaden flirt a bardziej takie bycie przez nią betaorbiterką. ,,Zawiozę to za Ciebie jeśli nie masz czasu, a później pojadę na pocztę i wyślę :) ". ,,Chętnie pojadę z tobą na zakupy i doradzę co kupić jeśli nie masz z kim" ,,Dzisiaj zostałam po zajęciach żeby cię wpisać na listę, mam nadzieję że nie zrobiłam źle :) " ,,Jeśli bardzo chcesz to obejrzeć to możesz wziąć miesiąc netflixa na moją kartę kredytową :)"
Szkoda mi dziewczyny, jak miałam 15 lat też taka byłam (ona ma o dekadę więcej). Jeśli jakaś #rozowepaski krąży wokół zajętego faceta i to czyta, to proszę znaj swoją wartość. Ta dziewczyna ma tu konto więc może też zauważy. Pewnie jesteś super dziewczyną i na świecie jest tylu wolnych mężczyzn. On i tak nie zauważa co robisz, planuje swoje życie ze mną. Szkoda czasu, szkoda Twojej energii. Dziewczyny, szanujmy się bardziej niż spermiarze i bety
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania jak Cie ma zdradzić to i tak to zrobi, wtedy nie będzie żal związku i po prostu odejdziesz, bo o gówno się nie walczy i tyle. Jak typka przekroczy granice przyzwoitości sama albo Twój niebiesko możecie jej zakomunikować, żeby sie odwalila i tyłe. A może faktycznie przeczyta to i dojdzie do niej, że robi z siebie kretynke.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę dziwna ta sytuacja. rozmawiałaś o tym ze swoim niebieskim?

ja to jestem ciekaw, czy on też jest taki wyluzowany w tych sprawach i jeśliby ktoś podobny, ale mężczyzna kręcił się wokół Ciebie + był na każde Twoje skinienie to ciekaw jestem co on by powiedział? przeszedł by nad tym do porządku dziennego?

fajnie że nie robisz z tego problemu, nie widzę powodu by robić, ale... ta sytuacja nie jest