Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koło mojego faceta kręci się ,,to tylko koleżanka" i ,,razem się uczymy". Wiem że mnie z nią nie zdradza, od czasu do czasu zerkam w ich rozmowy na FB. Jak czytam jaka ta dziewczyna to desperatka to przechodzą mnie ciarki żenady. On oczywiście nie widzi w tym nic złego a pewnie ma trochę egoboost. To nie są szkodliwe teksty.
Żaden flirt a bardziej takie bycie przez nią betaorbiterką. ,,Zawiozę to za Ciebie jeśli nie masz czasu, a później pojadę na pocztę i wyślę :) ". ,,Chętnie pojadę z tobą na zakupy i doradzę co kupić jeśli nie masz z kim" ,,Dzisiaj zostałam po zajęciach żeby cię wpisać na listę, mam nadzieję że nie zrobiłam źle :) " ,,Jeśli bardzo chcesz to obejrzeć to możesz wziąć miesiąc netflixa na moją kartę kredytową :)"
Szkoda mi dziewczyny, jak miałam 15 lat też taka byłam (ona ma o dekadę więcej). Jeśli jakaś #rozowepaski krąży wokół zajętego faceta i to czyta, to proszę znaj swoją wartość. Ta dziewczyna ma tu konto więc może też zauważy. Pewnie jesteś super dziewczyną i na świecie jest tylu wolnych mężczyzn. On i tak nie zauważa co robisz, planuje swoje życie ze mną. Szkoda czasu, szkoda Twojej energii. Dziewczyny, szanujmy się bardziej niż spermiarze i bety
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania ten "apel" i rady do tej łaski są z lekka żałosne, zwłaszcza że widać jak trzęsiesz porami.

Ja tu widzę smutny związek bez zaufania, nie chcesz mu czegoś zabraniać, nie potrafisz pogadać a i tak kontrolujesz go jak psa XD Jak się dowie (a stanie się to prędzej czy później) że czytasz za plecami jego wiadomości, to do niej w pierwszej kolejności poczłapie się wyżalić.
@AnonimoweMirkoWyznania: żebyś się za bardzo nie zdziwiła bo my faceci uwielbiamy mieć atencję, tym bardziej kobiecą a ona mu ją okazuje takimi prostymi akcjami. Poza tym pokazuje mu że go potrzebuje a ego faceta rośnie jak może pomóc łasce, szczególnie jak zgrywa głupiutka. Wtedy rodzi się w nas instynkt tatusia. Uważaj żeby oprócz ego w jej obecności coś innego mu nie uroslo. Poswiec może mu więcej uwagi bo to nie jest
,,Zawiozę to za Ciebie jeśli nie masz czasu, a później pojadę na pocztę i wyślę :) ". ,,Chętnie pojadę z tobą na zakupy i doradzę co kupić jeśli nie masz z kim" ,,Dzisiaj zostałam po zajęciach żeby cię wpisać na listę, mam nadzieję że nie zrobiłam źle :) " ,,Jeśli bardzo chcesz to obejrzeć to możesz wziąć miesiąc netflixa na moją kartę kredytową :)"


@AnonimoweMirkoWyznania: Rozmowy moje z moją przyjaciółką wyglądają
laska, przecież ty masz zajebiście niskie poczucie własnej wartości a pouczasz inne xDD


@Lils: bo zerka w rozmowy niebieskiego?

Przecież to stara chińska mądrość - Wierz i ufaj ale kontroluj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki temu wielu niebieskich nie popełniło życiowego błędu tracąc wartościową kobietę, na rzecz rozrywki.
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro jest na każde jego skinienie to na pewno ssie mu pałe raz w tygodniu a raz na dwa tygodnie na pewno gościu rżnie ją w dupsko.

Ide się pouczyć z koleżanką, hehe a koleżanka w pidżamie go wita i przechodzi do szybkiego blowjoba