Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@glonstar: dej spokój, gdyby byłem w gimnazjum byłem w #!$%@? dynamiczny, patrzyłem na moich kolegów z klasy i się zastanawiałem, jak oni sobie dadzą radę w życiu skoro mają problem wydusić siebie trzy słowa na krzyż. 10 lat później oni mają już dzieci, rodziny, a ja dalej kawaler który czeka na premierę fify 20 bo "będzie co robić zimą" ¯\_(ツ)_/¯ (jednak żeby nie było, wcale nie czuje się przegrywem, żyję mi
@glonstar: @Kraq8: @eloar: @rok_weiler: @Kiritsugu1155: w sumie szczerze powiedziawszy mając prawie 3 dychy na karku, niewiele różni się moje postrzeganie, rozrywki, sposób na spędzanie wolnego czasu itd niż mając 15 lat. Na lajcie dogaduję się z 15 letnim kuzynostwem jak z rówieśnikami. Jedyne czym się różnię od tamtego ja to to, że teraz #!$%@? do roboty, w której robię poważne rzeczy i sam siebie czasem pytam "co
@glonstar: jak kończyłem liceum powiedziałem sobie że "ostro wezmę się do roboty".
A w wieku 35-40 lat będę na emeryturze mając co najmniej 50M€ i będę wciągać koks każdego tygodnia z uda innej 18 latki

zgadnij jak daleko od tego jestem?