Wpis z mikrobloga

Cześć Miruny (ʘʘ) Idę na wesele niedługo i państwo młodzi zażyczyli sobie książki zamiast kwiatów. Z tego co pytałem to lubią sobie czytać romansidła, kryminały, a jako ulubionych autorów wskazali Harlana Cobena i Nicholasa Sparksa, ale wnioskuję, że ich twórczość raczej znają, więc tutaj mam prośbę do was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moglibyście coś polecić w tych klimatach? Ja niestety nie jestem zorientowany w książkach.

#ksiazki #wesele
  • 13
  • Odpowiedz
@Onkologia: klimat Kalifornii, wydziału morderstw w latach 80-90 to będzie Michael Connelly z det. Bosch.
Klimaty Nowego Orleanu i tych okolic Stanów. Trochę bardziej artystycznie pisze od tego wyżej. Znów detektyw. James Lee Burke.
#!$%@? wesele, sam przeczytaj.
  • Odpowiedz
@Onkologia:
NIEWYJAŚNIONE OKOLICZNOŚCI - Shepherd Richard

Pasjonująca i niezwykle poruszająca opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej, który przeprowadził ponad 23 tysiące sekcji zwłok, opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa) i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center.
Czy chodzi o seryjnego mordercę, o katastrofę naturalną, o zbrodnię doskonałą, czy o podejrzany wypadek – dr
  • Odpowiedz