Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś rady od #niebieskiepaski dla kogoś, kto dopiero na 27 lvlu ma zamiar bawić się w to słynne randkowanie? Trochę o mnie - niski wzrost, łysienie/zakola (golę się prawie na zero), szczupły, duże miasto wojewódzkie (wynajmowany pokój a nie mieszkanie własnościowe na osiedlu deweloperskim), brak bliższych znajomości w tymże mieście, etat w #!$%@? korpo, kiedyś raz się całowałem (ale to było dawno i nieprawda), nie mam problemu by odezwać się do różowych (nie licząc flirtu, podrywu itp.). Z oczywistych oczywistości to nieprzyznawanie się do niedoświadczenia (jak te tematy się pojawią to odpowiadanie półsłówkami/żartami, w ostateczności kłamanie) oraz staranie się wychodzić do ludzi.
Wołam @johny-kalesonny @Dawidinho8, bo z tego co się orientuję byli kiedyś w moim położeniu (choć byli kilka lat młodsi ode mnie).
#pytanie #przegryw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #tfwnogf #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakieś rady od #niebieskiepaski dla...

źródło: comment_vsYL1NN1z0kgavd9RMYh57vzME9SMZeo.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz