Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki co o tym myslicie, wklejam ponizesz wpis z profilu FB Doktor Agnieszka, czy wy również zauważyliście podobny trend?

Będąc na wycieczce statkiem, wśród ludzi w strojach kąpielowych, poczyniłam pewne obserwacje. Jako lekarz tak już mam - zboczenie zawodowe. Otóż było tam sporo par i rzuciła mi się w oczy pewna dysproporcja. O ile faceci wyglądali niczego sobie, o tyle ich partnerki były po prostu grube. A mówi się, że to kobiety bardziej dbają o wygląd. I tak się zastanawiam, czy oni takie lubią? Czy im to zwisa? A może boją się zwrócić uwagę, że coś poszło nie tak?”


Jako lekarz tak już mam - zboczenie zawodowe. Otóż było tam sporo par i rzuciła mi się w oczy pewna dysproporcja.

EDIT (żeby nikogo nie urazić): O ile mężczyźni w większości wykazywali się atletyczną budową ciała, o tyle ich partnerki były po prostu otyłe.

#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

czy wy również zauważyliście podobny trend?

  • Tak 71.3% (57)
  • Nie 28.7% (23)

Oddanych głosów: 80

  • 12
OP: @taktoto: Trzymajmy się tematu mojego wpisu. Nie jest to wątek do pisania swoich żali na temat otyłości panów po 25 roku zycia tylko tego czy widzicie coraz więcej par zadbany facet o atletycznej budowie - grubaska. Wrzuciłem tutaj ten temat poniewaz w warszawie widze obecnie na ulicach MNÓSTWO takich par, ale myślałem iz to wyłącznie moje urojenia wynikajace z #przegryw ale jednak cos jest na rzeczy

Ten komentarz został
@triada: @AnonimoweMirkoWyznania:
od kobiet się nie wymaga jak są młode i się im wmawia że są piękne takie jakie są
facetom zawsze się wytykuje ich wady np:gruby,chudy, więc pracują nad sobą by nie słuchać obelg a później zegar biologiczny u kobiet #!$%@? jak #!$%@? patrz po 25 roku bo zastało tak mniej więcej 10 lat płodności a faceci którzy od 15 roku życia pracowali nad sobą ciągle słysząc że za