Wpis z mikrobloga

Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota ta samica odizolowała go od wszystkich rodziny, znajomych mnie między innymi, zryła mu bertet totalnie, nie miałem kontaktu z nim z 2 lata, tylko życzenia SMS. Toksyczne babsko... Jak jej kulturalnie #!$%@?ć?
#pytanie #zwiazki
Pobierz pepe4wd - Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota...
źródło: comment_TdFDID8qGYNA3Yz9D3OUl4wi8RPZ1rz2.jpg
  • 174
@ZiemniakZCebulandii
@etimeel

Ja nie twierdzę, że on musi spotykać się ze znajomymi. Ciekawe, że za kilka co najmniej dziwnych sytuacji dostawałem od niego przeprosiny przez telefon w godzinach jego pracy. "Justyna nie jest zła, ona ma trudny charakter", ale słowo trudny to lekkie niedomówienie... Są ze sobą, ich wybór. Tylko czy serio nie widzicie niczego dziwnego chociażby w sytuacji z paliwem?

@S-Type: CO K$##$WA? XDDDDDDD To musi być bejt, że komuś pożyczasz auto, a oni oddają puste xD Zarówno ty jak i twój kolega to typowi cheese spermiage. Ty rozumiem, możesz się krępować, ale kumpel to z własnego konta powinien ci po cichu zwrócić
@CKNorek kiedyś kumpel przy piwku zagadał do mnie czemu się tak rzadko widujemy bo przecież spoko się gada i chciałby częściej. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że kłóci się z laską przy nas i czujemy się niezręcznie, w związku z czym nie mamy ochoty na spotkanie przez pewien czas. Zatkało go po czym zmienił temat. Chwilę było ok a potem wszystko wróciło na dawne tory