Wpis z mikrobloga

  • 652
Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota ta samica odizolowała go od wszystkich rodziny, znajomych mnie między innymi, zryła mu bertet totalnie, nie miałem kontaktu z nim z 2 lata, tylko życzenia SMS. Toksyczne babsko... Jak jej kulturalnie #!$%@?ć?
#pytanie #zwiazki
pepe4wd - Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota...

źródło: comment_TdFDID8qGYNA3Yz9D3OUl4wi8RPZ1rz2.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepe4wd a to koleś ma 5 lat albo jest upośledzony, że przypisujesz jego decyzję jakimś działaniom innych osób? Cokolwiek by nie robila, ostatecznie on podjął decyzje, że relacja jest dla niego ważniejsza. Gdyby tego nie chcial, to by kazal jej wydupiać.
  • Odpowiedz
  • 2186
@pepe4wd Masakra. Mój dobry kolega też poległ w starciu z despotyczną idiotką, którą wziął za żonę. Gdyby mogła to by go schowała do szafy i zabroniła się odzywać bez pisemnej zgody. Kiedyś była afera, bo pożyczyłem im samochód(dość niechętnie, ale kumpel bardzo prosił), a później jego żona napisała do mnie, że trochę nie fair się zachowałem, bo mogłem ich uprzedzić, że tak dużo pali i oni wydali na paliwo dużo więcej
  • Odpowiedz
@pepe4wd: Mój były przyjaciel też był w związku z takim osobnikiem, skończyło się na tym, że zdradziła go z ich współlokatorem, 4 lata życia zmarnowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak jej kulturalnie #!$%@?ć?


@pepe4wd: Napisz do Huberta, wyjaśnijcie sobie wszystko i zacznij umawiać się z nim na piwo 2 razy w tygodniu. Takiej #!$%@? Pauliny, to jeszcze nie widziałeś...
  • Odpowiedz