Wpis z mikrobloga

Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota ta samica odizolowała go od wszystkich rodziny, znajomych mnie między innymi, zryła mu bertet totalnie, nie miałem kontaktu z nim z 2 lata, tylko życzenia SMS. Toksyczne babsko... Jak jej kulturalnie #!$%@?ć?
#pytanie #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_TdFDID8qGYNA3Yz9D3OUl4wi8RPZ1rz2.jpg
  • 174
On praktycznie umarł towarzysko, bo ciągle jest zajęty. Praca, dzieci, budowa domu... Ostatnio siedzieliśmy się jakieś dwa lata temu. Nie poruszałem z nim tego tematu, bo jego właścicielka i tak gówno by mu dała z tym zrobić. Justynka to najgorsze, co mu się w życiu przytrafiło, ale on tego nie widzi.


@S-Type: Czy ty zdajesz sobie sprawę co tu właśnie napisałeś? Gość pewnie nie ma czasu się wysrać w tygodniu, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZiemniakZCebulandii: No popatrz... Mam żonę, dwoje dzieci, pracę, a właściwie dwie, bo prowadzę biuro w Łodzi i ośrodek na wybrzeżu, więc jestem przynajmniej raz w miesiącu na kilka dni poza domem, a mimo wszystko potrafię wygospodarować trochę czasu nawet na spotkanie z kumplami i nie muszę błagać żony o pozwolenie. Jak nie mogę się spotkać ze znajomymi to nie odpisuję im "nie możemy dziś przyjść", bo nie jestem zrośnięty plecami z
@S-Type: To super, że ty potrafisz. Twój kumpel niestety nie potrafi, serio go nie ma, albo zwyczajnie nie chce znaleźć wolnego czasu dla ciebie. Jakby chciał się spotkać, to by się spotkał z tobą. To dorosły człowiek jest i nie zwalaj winy za jego decyzje na kobietę którą pewnie w większości znasz tylko z plotek i domysłów. On też może wyjść z domu sam, ale po prostu nie chce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZiemniakZCebulandii: Chłopie, ja ją znam z naszych spotkań i nawet moja żona, ostoja spokoju stwierdziła, że coś z nią jest nie tak... Ona kontroluje go na każdym kroku, jak nadzorca w więzieniu. Potrafiła robić sceny w knajpach przy tłumie obcych o kompletne bzdury. A drama o mój samochód tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że ona zamiast do ślubu powinna iść do psychiatry.
Chłopie, ja ją znam z naszych spotkań i nawet moja żona, ostoja spokoju stwierdziła, że coś z nią jest nie tak... Ona kontroluje go na każdym kroku, jak nadzorca w więzieniu. Potrafiła robić sceny w knajpach przy tłumie obcych o kompletne bzdury. A drama o mój samochód tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że ona zamiast do ślubu powinna iść do psychiatry.


@S-Type: Widocznie jemu to odpowiada na tyle, że zdecydował się