Wpis z mikrobloga

@aterrag:
Fores New Idles - Fnis Behavior XXL
Fores New Idles - Creature
Fores New Idles - Spells
Pretty Combat Animations
Pretty Female Idles
XP 32 Maximum Skeleton Special Extended
SKSE
SKSE Plugin
SKY UI
Don't show headgears
Immersive Armors + translacja
Tribunal Robes and Masks for SSE
Apachii Sky Hair - wszystko
Improved Eyes Skyrim
KS HAirdos SSE
Northborn Scars
UNP Female Body Renewal
Unofficial Skyrim Special Edition Patch +
Bijin NPCs

The Ordinary Women SSE


Sprawdź w xedicie bo mogą być niekompatybilne. Jak się dwa meshe nałożą to najlepsze co może Cię spotkać to dark face bug, a w najgorszym -> instant CTD

Immersive Armors


Mod jest stary, słabo przeportowany na SE, a w dodatku meshe to CTD albo spore spadki FPS (picrel)
Tu masz mniej więcej o co chodzi : https://www.reddit.com/r/skyrimmods/comments/9a0b8d/lets_talk_about_immersive_armors_warning_very/

Do tego brakuje Bashpatcha albo SMASH patcha. Przy tylu
Camilli - > Bijin NPCs
 The Ordinary Women SSE

Sprawdź w xedicie bo mogą być nieko...

źródło: comment_gCYoBGG1snKWugLIddLdCfaFdbbcxmJv.jpg

Pobierz
@Camilli OMG dzieki za info, loot mi nic nie wykrył xD robiłam to z nexusem mod managerem i lotem. o dziwo 0 crashy póki co ale miałam buga z papa postaci jakiejś + spadek FPS w paru miejscach randomowo. Zrobię przeinstalke modów i coś powydupcam :)
@Dziolszka:

Pierwsza wazna rzecz - po instalacji moda zawsze sprawdzaj jak działa. Loot czy mod manager nie wykryje Ci wszystkiego - co więcej. Programy te popełniają błędy - im więcej modów tym więcej błędów. Co do 0 crashy - z początku może działać dobrze, jednak na Twoim savie wraz z rozgrywką będą zapisywane różne dane - instacje skryptów czy references (odniesienia). W pewnym momencie mogą nastąpić randomowe CTD.

Od siebie polecam