Wpis z mikrobloga

Co lepsze? Zależy mi na wygodzie, mocy oraz wyglądzie auta.

- Mustang 05-09
- 350z 07-09
- corvette c5 97-04

Corvette ma taki plus że jest targą ale jest najstarsza wyglądem. Nissan ma najnowocześniejszy design oraz fajną zwrotność. Mustang z kolei ma 4 miejsca. Nic innego nie wchodzi w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #mustang #nissan #corvette #chevrolet #auto
  • 22
@Kaxus: Z wyglądu stawiam na nissana plus miałem jednego kiedyś (nie sportowy) i był bezawaryjny i bardzo wygodny. Co do amerykańców mi się nie podobają i tyle i obawiałbym się kosztów utrzymania. - moje zdanie więc nissan i koniec :P
@Kaxus: IMHO wybór między dżuma a cholerą. Z tej stawki to już chyba mustang jest najlepszy. Wszystkie mają tragiczne wnętrze, ale mustang nie jest ani ciasny ani egzotyczny jak corveta.
@Kaxus: Mustanga bierz, robię trasy po 800 kilometrów na raz i czuję się jakbym potem wstał z kanapy przed telewizorem. Pisałeś, że Ci zależy na wygodzie, więc Nissana odpuść, teściowa moja takim jeździ, wygoda prawie żadna.
@hihohiho: Ty się kolego obawiasz kosztów utrzymania Mustanga, a z350 nie? To Cię zmartwię, ale Mustang V8 pali tyle samo co zetka a części zamienne ma połowę tańsze. Mam oba w rodzinie (ja jeźdżę S550, teściowa z350), więc mam porównanie na bieżąco.