Wpis z mikrobloga

  • 1491
Jak uprzykrzyć życie "koledze", który ni stąd ni z owąd wysyła mi w środku nocy takie teksty? Więcej screenów niżej

Opis sytuacji:
Mój kolega, z którym straciłem kontakt kilka miesięcy temu napisał do mnie z konta koleżanki wysyłając swoje zdjęcie. Spytałem "czy to klopsu?" (ksywka, której on nie lubi i staram się nie używać jej kiedy mówię do niego). Okazało się, że to on pisał z telefonu mojej znajomej i bardzo uraziło go to co napisałem. Jak się okazało aż do tego stopnia, że zdecydował się napisać do mnie w środku nocy ze swojego konta i grozić pobiciem.
#pytanie #grozby
Pobierz vad22 - Jak uprzykrzyć życie "koledze", który ni stąd ni z owąd wysyła mi w środku no...
źródło: comment_j1b5RMvYD5ZLPkBEQAi8iS2Fc6MUSAGW.jpg
  • 207
@vad22: ja się nie #!$%@?ę z takimi śmieciami. Gdy dośc mocno poróżniłem się z moim ówczesnym najlepszym przyjacielem który po tym zaczął mi grozić właśnie połamaniem mojego ryja to po prostu poszedłem na policję z wydrukowanymi screenami. Powiedziałem, że boję się o własne zdrowie i życie bo typ jest ode mnie większy i bije się dużo lepiej a w dodatku wie gdzie mieszkam i zna całą moją rodzinę etc. Dostal pismo