Wpis z mikrobloga

SKLEP KOMPANI HANDLOWEJ HARRISA

Handel w sklepie - piszesz deklarację pod postem w komentarzu do którego mnie wołasz np.: Kupuję: kilof, jeżeli nie masz dość pieniędzy, uważam to za nieważne.
Post służy do handlu już w trakcie gry. Przy zapisach będzie można wybrać swój początkowy ekwipunek.

Sklep:
Łuk i strzały 0$ - można sobie samemu wystrugać, ale szansa na upolowanie nim czegoś jest nikła (co innego łuki indiańskie, ale jak taki zdobyć?)
Rewolwer 30$ - nadaje się do samoobrony i pojedynków, ale słabo sprawdza się na dalekich odległościach. Każdy szanujący się traper powinien mieć jeden.
Strzelba 40$ - Doskonała do polowań na dziką zwierzynę oraz do obrony przed indianami, atakującymi z daleka.
Miska do płukania złota 15$ - pozwala na poszukiwanie złota w strumykach.
Kilof 20$ - pozwala na wydobywanie złota z kopalń (o ile jakieś zostaną odkryte)
Koń 50$ - może służyć jako środek transportu na dalekie wyprawy, można go zaprzęgnąć do wozu, albo objuczyć
Dawid ma naprawdę dużo towarów. Pytaj, a być może znajdziesz to czego szukasz.
W dalszej części gry może pojawić się więcej towarów.
#kilofyirewolwery
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papier96:
Ooc: posiadanje większej ilości kilofów nie poprawia zdolnosci poszukowania złota. Przypuszczam, że będziesz chciał je komuś przekazać? Nie chce mi sie na telefonie przerabiać mojego turbo finansowego excela, więc na razie w ekwpiunku bedziesz miec 1 kilof, a o 2 pozostalych bedziemy pamiętać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meinigel:
Dawid Goldberg
Trzy paczki dymanitu, juz pakuję, proszę się z tym obchodzić ostrożnie.
_OOC: pozostałe rzeczy o które pytasz, czyli lont, pułapka, siekierka, są liczone w kosztach wyprawy. Wyprawa do potoku "Kozinka" nie miała być bez wymagań finansowych, ale zrobiłem tam błąd. To mój błąd, więc zostaje jak jest (wyprawa do Kozinki jest darmowa), ale dupererle typu pułapka, lina i sikierka macie na tej wyprawie_
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akumulat:
Jerry "Pędziwoda"
Panie Goldberg, doradź mi Pan. Na bandytów lepiej strzelbę brać czy rewolwer? Ja bym brał strzelbę, ale taki rewolwer to też fajna sprawa! Bierz Pan pieniądze i wybierz mi coś adekwatnego