Wpis z mikrobloga

SKLEP KOMPANI HANDLOWEJ HARRISA

Handel w sklepie - piszesz deklarację pod postem w komentarzu do którego mnie wołasz np.: Kupuję: kilof, jeżeli nie masz dość pieniędzy, uważam to za nieważne.
Post służy do handlu już w trakcie gry. Przy zapisach będzie można wybrać swój początkowy ekwipunek.

Sklep:
Łuk i strzały 0$ - można sobie samemu wystrugać, ale szansa na upolowanie nim czegoś jest nikła (co innego łuki indiańskie, ale jak taki zdobyć?)
Rewolwer 30$ - nadaje się do samoobrony i pojedynków, ale słabo sprawdza się na dalekich odległościach. Każdy szanujący się traper powinien mieć jeden.
Strzelba 40$ - Doskonała do polowań na dziką zwierzynę oraz do obrony przed indianami, atakującymi z daleka.
Miska do płukania złota 15$ - pozwala na poszukiwanie złota w strumykach.
Kilof 20$ - pozwala na wydobywanie złota z kopalń (o ile jakieś zostaną odkryte)
Koń 50$ - może służyć jako środek transportu na dalekie wyprawy, można go zaprzęgnąć do wozu, albo objuczyć
Dawid ma naprawdę dużo towarów. Pytaj, a być może znajdziesz to czego szukasz.
W dalszej części gry może pojawić się więcej towarów.
#kilofyirewolwery
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akumulat

Chcemy wspólnie z @gasior22 otworzyć profesjonalną strzelnicę. Wkład 50/50 (czy bardziej 150/150).

Koniec ze strzelaniem do puszek za +0. Teraz możesz strzelać to słomianych manekinów, dostępnych w rozmiarach standard i XS ( idealnie imitującym karły ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

  • Odpowiedz
@Akumulat: @meinigel @Knyazev

-Panowie, działka już jest. To myślę, że pora na realizację celu. Wybudujemy kopalnię, mam już plany i szczegóły. Kiedyś tatko mnie sporo nauczył, mieliśmy w domy trochę książek o sztuce wydobycia, ściągane z Europy, świetna literatura. Była taka książka.. Ah ja nie o tym.
-James, normalnie mów. Nie #!$%@?- żachnął się Nevada
-Dobra- James położył kawałek poplamionego papieru na stole-Tutaj- wskazał na środek rysunku- zablokujemy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akumulat:
Jerry Pędziwoda
Howdy, już od dawna myślałem nad zakupem dyliżansu, chyba wreszcie przyszła pora. Znajdzie się też kuc dla mnie? Co z tego że jednego już mam? Bryka mająca dwa kuce mocy, to jest to!
  • Odpowiedz