Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurna, jaka zamulona ta niedziela. :/ Nie chce mi się siedzieć w domu, ale na rower też średnio mam ochotę. Ostatnio ciągle trafiam na jakieś wadliwe rowery z #nextbike. Albo powietrza mało w kołach, albo coś z przerzutkami i ciężko się pedałuje, albo piszczące i skrzypiące pedały które słychać na całe osiedle. WD-40 raczej nie będę ze sobą wszędzie nosił.

#zalesie #niedziela #nuda #rower #plock #itaksiejuzzyjenatejwsi
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deiks: a idź pan z tym. xd W poprzednim roku, w październiku, sprzedałem już bo ciągle się coś psuło, a ja nie mam ani cierpliwości, ani pieniędzy na naprawy, ani tym bardziej rąk do naprawy. Nawet facet w serwisie powiedział żebym sprzedał, bo on się tym gównem nie będzie zajmował. xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deiks: rowery do wypożyczenia są nawet w porządku, bo zawsze można wymienić wadliwy. Problem w tym, że w Płocku 80% z nich ma jakieś wady, a nie zawsze to widać na pierwszy rzut oka. Raz się prawie #!$%@?łem pod samochód bo nie sprawdziłem hamulców. :/
@Borealny Co takiego skomplikowanego jest w rowerze, że są problemy z jego naprawą? Co może się zepsuć? Mogą przerzutki się rozlegulować, linka pęknąć czy dętka przebić, i tyle jeśli to nie jest jakiś hiper, mega wypasiony rower dla zawodowca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marian1881: ale mówisz o tym moim czy od nextbike? Mój rower miał ze 14 lat i pierwotnie nie był mój tylko dziadka. Facet w serwisie mi powiedział, że tanie "górale" z auchana ciągle będą się psuć, bo są z #!$%@? materiałów. Ja wielokrotnie wymieniałem dentkę i wentyl, a mimo to powietrze nadal uciekało. Już miałem podejrzenia, że ten rower był jakiś nawiedzony, bo to nie było normalne. To samo z przerzutkami
@pek0s: no teraz to tylko na miejskim, bo tamten sprzedałem. Wiadomo, że lepiej mieć własny, ale i tak i tak zacznie się kiedyś psuć, a wtedy lepiej się znać na tym zamiast dać się ruchać serwisowi na kasę. Ja niestety mam dwie lewe ręce w kwestiach technicznych, więc zostanę przy nextbike. Jest to o tyle praktyczne, że nie trzeba wozić własnego roweru w samochodzie, bo w każdym większym mieście można wypożyczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: Toć to poinformowałem o wszystkich usterkach i problemach. :P I o tym że trzeba dużo naprawić. Ja nie rozumiem co kierowało tą osobą, po prostu mi się tak napisało i tyle. ¯_(ツ)_/¯ Na OLX jest mnóstwo oszustów, ja przynajmniej wyłożyłem wszystkie karty na stół i nie mam sobie nic do zarzucenia. Cena też była symboliczna.
@Borealny No to się wytłumaczyłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak czy owak kompletnie nie rozumiem Twojego problemu. Skoro nie miałeś dobrego roweru to veturilo powinno być dla Ciebie ok. Zawsze po przejechaniu 50 m gdy coś jest nie tak, można wziąć inną sztukę.

Ja mam rower prywatny dosyć dobry, ale już 11-letni, a kupiony za 1,5 tys. I mi veturilo pasi, choć nie raz coś nie działa lub