Wpis z mikrobloga

@lubie-solnik: mój dizelek 3 litery (dCi) na takich trasach pali 9-12l xD dlatego większość czasu stoi w garażu, bo jest na trasy. Na przykład jadąc na wakacje można liczyć na spalanie 5.5l. A całkiem przyzwoicie odpycha się od ziemi. 220k nie sprzedaję, będę jeździł.

Nie szuka ktoś e38? Ktoś sprzedaje przyzwoity egzemplarz na osiedlu, mogę podrzucić nr i zdjęcie jeśli ktoś zainteresowany.

eloar - @lubie-solnik: mój dizelek 3 litery (dCi) na takich trasach pali 9-12l xD dla...

źródło: comment_Q8dLtWyULAwVLdhsh93n7X4eZmUcL3xI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dlaczego w polsce niskie spalanie jest jakims wyznacznikiem zajebistosci?


@Adasko97:

Bo ludzie są biedni (także umysłowo). Często jeżdżą samochodami na które ich nie stać, a jeszcze częściej kłamią na temat spalania ;)
  • Odpowiedz
U mnie A4 B7 z lekko porobionym 1.8T pali w mieście z 14L bo nie oszczędzam, ale jak się wujki Janusze prują że „200 kunia to musi swoje spolić ni ma że nie” to im pokazuje ładne średnie 7.2L z trasy żeby dupki pękły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Imbeer Kult niemieckiej motoryzacji jest dla mnie zadziwiający. Jeszcze jakieś ekskluzywne modele, specjalne itp to można otoczyć kultem. Ale w Polsce to kultem otacza się zwykle niemieckie wozidła.
  • Odpowiedz