Wpis z mikrobloga

  • 2214
Chciałbym tylko napisać że te kanalie z TVP usuwają archiwalne wydania wiadomości ze swoich stron. Kiedyś można było obejrzeć odcinki nawet sprzed paru lat. Dziś najstarsze to 2 tygodnie. Starsze są usuwane. Pewnie boją się kur**y że będziemy im przypominać ich kłamstwa. Zbieram materiał i robię wielką kompilację tej żenady. Jak ktoś ma dostęp do odcinków z lipca chociaż to proszę o kontakt. #tvpis #paskigrozy #bekazpisu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@Megasuper a to luje. Ktoś im płaci abonament ja bym teraz skargi pisała, że place wymagam gdzie moja darmowa telewizja... Ale ja nie mam telewizora ani radia więc z płaceniem za takie rzeczy się legalnie migam
  • Odpowiedz
@Megasuper: wybory idą, partie zaczną zbierać wywiady i wrzucać do sieci teksty. Tak jak ta wypowiedź kaczyńskiego, ze paliwo może kosztować grosze tylko trzeba chcieć ;)
  • Odpowiedz
Kiedyś można było obejrzeć odcinki nawet sprzed paru lat. Dziś najstarsze to 2 tygodnie.


@Megasuper: Jak pamięcią sięgam to zawsze można było obejrzeć Wiadomości do 2 tygodni wstecz.
  • Odpowiedz
  • 108
@kejterr tvn nie jest telewizja publiczna i robią to, co każe im prezes, za prywatne pieniądze. Dla porównania prezes tvp dysponuje pieniędzmi ludzi, którzy MUSZĄ płacić abonament. Czaisz?
  • Odpowiedz
@Megasuper: @SamBeliar: @Wejszlo: to i tak by nic nie dało. Kaczyński na jesieni rozwali opozycję jak gnój po polu. Żeby obalić PIS to musiałaby wyjść jakaś gigantyczna afera, albo zamach na pisowców. Znając was to te kompilacje jeszcze zwiększą poparcie dla pisu.
  • Odpowiedz