Wpis z mikrobloga

  • 2214
Chciałbym tylko napisać że te kanalie z TVP usuwają archiwalne wydania wiadomości ze swoich stron. Kiedyś można było obejrzeć odcinki nawet sprzed paru lat. Dziś najstarsze to 2 tygodnie. Starsze są usuwane. Pewnie boją się kur**y że będziemy im przypominać ich kłamstwa. Zbieram materiał i robię wielką kompilację tej żenady. Jak ktoś ma dostęp do odcinków z lipca chociaż to proszę o kontakt. #tvpis #paskigrozy #bekazpisu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: Przed Kurskim były dostępne odcinki sprzed dwóch miesięcy (albo miesiąca - nie jestem pewien). Po kilku miesiącach pod kierownictwem Kurskiego zostawili w archiwum tylko ostanie dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@Stenad_Art: @Marek1991: Afery nic nie dadzą, ludzie mają je w dupie. Jeśli resort sprawiedliwości zatrudnia trolli i to nikogo nie obchodzi, to co ma wyjść? PiS mógłby wejśc ludziom do domu i napaskudzić na dywan, a i tak ludzie będą głosowac, bo za peło były ośmiorniczki, a na innych nie warto.
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: Gdzie ja takiego cos napisalem? Napisales, ze pis jest zly bo ma farme trolli i ja sie z tym zgadzam bo to jest karygodne. Ale w opyzcji do tego napisales, ze po jadla osmierniczki i to jest ich najwieksza zbrodnia. Wiec chcialem ci pokazac jak bardzo jestes zaslepiony, bo kazdy troche bardziej zoreintowany w polityce wie, jakie farmy ma po. Jak nie wierzysz to zobacz sobie na wykopowe konta
  • Odpowiedz
@Megasuper: TVN też się boi że będą im przypominać ich kłamstwa?Najstarsze wydanie w serwisie player pochodzi z 18 sierpnia.Te wasze urojenia są zabawne.
  • Odpowiedz
Ogólnie lipa takie archiwa na stronach bo właśnie parę kliknięć administratora i pograne. Inny temat że wykorzystywanie archiwalnych wypowiedzi al ktos zmienił zdanie jest słabe bo co z tego że 4 lata temu ktos być przeciwko 500+ i chciał wydłużyć wiek emerytalny jak teraz zmienił zdanie i na te wybory liczy się jego plan na teraz A nie jakis stary
  • Odpowiedz
Pierwsze z brzegu


@lucer: Na TVN w reportażu pokazali wypowiedz policjanta o tym, że dzieci wjeżdżały na pomnik. W tekscie wyborczej też była ta wypowiedz. To pisowskie media skłamały twierdzac, że to przemilczano.
To co wrzuciłeś jest właśnie po czesci fejkiem.
  • Odpowiedz
@eyehategod: tvn jest profesjonalna stacja. Nir uzywa klamstw tylko bardziej wyrafinowanych metod, tak jak akcentowanie pewnych spraw (wygodnych) i przemilczanie innych (niewygodnych). Nie jest to klamstwi na tej samej zasadzie jal niepowiedzenie prawdy nie jest klamstwem. Natomiast jest to stacja z wyrazna linia pogladowa i przez to zawsse bedzie w mniej czy bardziej sposob subiektywna.
Natomiast telewizja publiczna jest dowodzona przez idiotow ktorzy uzywaja po prostu siermieznych klamstw, nje sikac
  • Odpowiedz
Orientujecie się może czy można wykorzystywać i publikować materiały TVP? Niby jest to telewizja publiczna, ale nie mam pewności czy by nie usuwali z YT
  • Odpowiedz