Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
No co wstrętna #p0lka jeszcze nie #madka
Stoję w kolejce w sklepie.
Podchodzi #ciaza bo chce kupić tam jedną rzecz.
No jasne, proszę, zapraszam, kulturka, uszanowanko, #czujedobrzeczlowiek.
Ogólnie każdy wpuszcza przed siebie, wiadomix, przecież może zmęczona, może siusiu się chce. Wiecie o co chodzi. W bolzce większość ludzi potrafi się zachować.

Ale ale ale...
Nagle się okazuje, że to nie jedna rzecz, ale za naszą bohaterką ciśnie mąż z #!$%@? po rant wózkiem. I w sumie spoko.
NALEŻY SIĘ. TO NIC NIE ZMIENIA. NIE MA PROBLEMU. PROSZĘ PRZODEM :D

Ale, ale..
Temu babsku mało, że z 10 osób ją przepuściło. Ona się domaga, by ją przepusicił także typ, który już ma wyładowane pół wózka na taśmę.
Gościu patrzy i mówi proszę bardzo, proszę przodem, ale chyba Pani żartuje, że będę teraz z taśmy to na nowo chował do wózka. Proszę sobie jakoś poradzić. Kasjerka stara się jakoś ogarnąć, ale nie ma jak kasować tego, to dzwoni na otwarcie nowej kasy. A ta tzipa robi #afera na sklep, jakie to wychowanie, bo musi CZEKAĆ nosz kurrr(°°

Tak motzno gardzę i hatfuuu.
Jak moja była w ciąży to się tak nie zachowywała. Kwestia wychowania i rigczu.
#p0lka zawsze będzie p0lką, a #madka madką.
Taki wasz obraz.

#truestory
  • 2
@Profil_Internetowy za mną mąż też nosi koszyk, ale nie staram się ukrywać podbijając do kasy z pierwszeństwem :P zawsze czuję lekkie zdenerwowanie korzystając z takiej kasy, na razie nie zdarzyło mi się żeby obyło się bez komentarzy... po skorzystaniu zawsze ładnie dziękuję, ale ludzie i tak się złoszczą, mimo że w sklepie gdzie robię zakupy jest jedna jedyna specjalnie oznaczona kasa z dzwonkiem - dzwonisz, kasjer wygląda kto dzwonił, zaprasza, mijasz ludzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@raz-dwa-trzyy: no przecież nie wrzucam, napisałem, że moja też potrafiła się zachowywać w ciąży i korzystać z takich ułatwień bez jakiś #!$%@? akcji.
Dla mnie pierwszeństwo powinno być w każdej kolejce dla kobiety w ciąży i jak ktoś coś mruczy to kuj mu w poślady.
Tylko właśnie raz - po co tak kombinowała ¯\(ツ)_/¯
Dwa no za tym jednym wypakowanym gościem to już mogła poczekać c'nie ¯\
(ツ)_/¯
Ale coraz