Wpis z mikrobloga

Miraski,
Jakiś czas temu zaparkowałem na podwórku przy kamienicy w której mieszkam. Nie potrzebowałem auta przez dłuższy czas(dwa tygodnie), więc sobie tam stoi. Po jakimś czasie ktoś nakleił mi karteczkę na okno "te miejsca są zajęte prosze o przeparkowanie". Oznaczone to te miejsca nie są, zarezerwowane tym bardziej. Poniżej zdjęcie karteczki, wraz z moją jeszcze kulturalną odpowiedzią.
Nie potrzebuję na razie przestawiać auta, więc będzie tam stało. Wiele warte też nie jest, a jak gościu coś mi z nim zrobi, to sprawa trafi na Policję - jak macie podobne doświadczenia z Januszami parkingowymi to chętnie się czegoś dowiem.
Generalnie już kiedyś (ze 3 lata temu) zaparkowałem na tym miejscu innym samochodem, i po tygodniu jakoś ktoś mi spuścił powietrze w tylnej oponie( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ten adres mailowy naprawdę jest mój - utworzyłem go wczoraj( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podejrzewam tylko, że gościu nic nie wyśle, bo uzna, że wymyśliłem ten adres.

Jak się sytuacja jakoś rozwinie to wstawię kolejny post z tagiem #parkingowesamowolki

Pobierz ZielonekRogacz - Miraski,
Jakiś czas temu zaparkowałem na podwórku przy kamienicy w ...
źródło: comment_mezNMysTC68Es70kq6JkhHyKTY6WkE75.jpg
  • 66
U mnie w Krakowie na Olszy poszerzyli parking przy Miechowity i też jakiś śmieć cały czas opony przebija. Ktoś uzurpuje sobie prawo do tego miejsca. Policja nic nie zrobiła i umorzyła postępowanie z braku dowodów(czytaj nic nie zrobili)... Planuję nagrać śmiecia.

Oczywiście mieszkam 50m dalej. Mam dwa auta, na krakowskich i katowickich blachach. Z jednym i drugim problem.
@DerMitteleuropaer: no dokładnie no ale co ty? Szalony? Parking jest TYLKO dla tych co codziennie jeżdżą te 4 km do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkasz w mieście ale do pracy za #!$%@? ci się nie opłaca jeździć samochodem i do tego czasami jeszcze szukać/płacić za parking tylko ładując w smog jeszcze więcej syfu no ale potrzebujesz żeby żeby co dwa-cztery tygodnie #!$%@?ć trasę?
Fuck you I