Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Mimo89: na grupie c5 polska chłopaki wstawiaja zdjęcia przebiegów po 400-500 tys więc nie gadaj Pan głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jestem_Tutaj: tu masz mój fotel przy 240k, niestety te fotele tak mają. Nawet wersje bez skór mają problem z gnieceniem się materiału. Jak chcesz jakiejś pomocy przy c5 to pisz śmiało
Pobierz R.....V - @Mimo89: na grupie c5 polska chłopaki wstawiaja zdjęcia przebiegów po 400-5...
źródło: comment_GJeXdozDWn3jOUuPX6yuY088mNMIAhzG.jpg
@Jestem_Tutaj te fotele z pamięcią mają fajną opcję, którą można ustawić w menu między zegarami. Mianowicie przy wysiadaniu z auta fotel odjeżdża do tyłu i łatwiej się wysiada. Tak samo przy wsiadaniu, fotel jest odsunięty i dopiero po włączeniu zapłonu podjeżdża do Twojej pozycji (przez co nie gnieciesz aż tak skóry wsiadając)
Największe bolączki wnętrza C5 to bardzo szybko wycierająca się kierownica i skrzypiące plastiki (na skrzypiące plastiki jest metoda opisana na
@Ra_V moi dalecy znajomi mieli honde accord z salonu. Nowka sztuka. A fotel po 130 000 km mial te boczki calkowicie plaskie- po prostu autem jezdzili ojciec i syn,a obaj wielcy jak deby- ponad 2metry wzrostu i spokojnie ponad 150kg zywej wagi.
@Jestem_Tutaj: ktoś na nim krzywo siedział po prostu. Ja mam niestety tak samo i mój zniszczył się podobnie w około 30 k kilometrów przez Krzywe siedzenie. Bardziej opierałem ciało na jego lewej stronie. (,)