Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jestem_Tutaj:
To wszystko zależy jeszcze od marki
W niektórych samochodach użyte materiały są lepszej jakości, a w niektórych gorszej
Jest też różnica w posiadaczu ¯\_(ツ)_/¯
Sprzedawałem kiedyś A6C5 500kkm i fotele były w świetnym stanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Jestem_Tutaj: diesel z zachodu po 10 latach prawie na pewno robił więcej 18k rocznie ( ͡ ͜ʖ ͡) te fotele mają nieco więcej raczej, chociaż sprawdź pedały i kierownice. Wiem, łatwo zmienić ale z drugiej strony...
Sprawdź historię wózka i czy nie był składany z przystanku
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Ja kiedyś przetarłem cały boczek aż do gąbki, przy przebiegu ok 140 tys km. I to był prawdziwy przebieg bo auto miałem od nowości ;) Jak ktoś „źle” wsiada to tak właśnie niszczą się te boczki.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Wszystko zależy od tego w jakich warunkach auto było użytkowane. Auto z przebiegiem 300k zrobione w trasie może mięć wnętrze prawie idealne, natomiast po 100k w mieście może być na maksa dojechane. Porównaj sobie ile razy wsiadasz/wysiadasz z auta , czy ile nakręcisz kierą , czy ile nawachlujesz się dźwignią zmiany biegów na odcinku 100km w trasie a ile w mieście.
A co do samego fotela to zauważ że
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj ja wiem czy są tak bardzo zużyte? Podejrzewam że po czyszczeniu wyglądały by 3x lepiej. Wg mnie brud w rowkach (zmarszczkach) psuje wrażenie. Bardziej niż fotelem przejąłbym się tym, że to diesel z zachodu :D Jeśli chodzi o zielone kartki, to jeśli nie widziałeś na żywo oryginału, to możesz dać się nabrać.
  • Odpowiedz
W służbowym V70 tak wyglądają fotele przy 560kkm. Tylko że to w Volvo z czasów kiedy jeszcze.robili dobre samochody.
  • Odpowiedz