Wpis z mikrobloga

@ciekly_azot: hamak to Lesovik Draka, płachta czyli tarp to Lesovik Heksa. Jak zobaczysz moje poprzednie wpisy, to znajdziesz sporo dyskusji o sprzęcie, a jak wrócę do domu to mogę odpowiadać na ewentualne pytania ;-)
@ciekly_azot: ja akurat mam od wielu lat znajomych zaangażowanych w aktywności na świeżym powietrzu, ale jeśli Twoi nie chcą się wybierać, to w sieci znajdziesz masę ludzi w podobnej sytuacji.
@Strzalka: już ze dwa lata testujemy w HOT prototypy sprzętu dla Lesovika. Prototyp oglądałem w październiku 2018, pierwszą Drakę dostałem gdzieś na początku stycznia.
A preordery z pierwszej partii już od jakichś dwóch tygodni są i właścicieli, bo znajomi zamawiali i dostali.
Nie wiem jak z drugą i trzecią falą zamówień...
@NaopaK: Bardzo marzę, żeby kiedyś spotkać wilka w lesie dostatecznie blisko, żeby móc się przyjrzeć z bliska. Wilki poza tym nie atakują ludzi, ostatni taki udokumentowany wypadek w Polsce jest datowany, o ile pamiętam, gdzieś ze sto lat temu. Pojawiają się fejkniusy, ale to w większości środowisko myśliwskie je rozprzestrzenia.
A dziki spotyka się bardzo często - o ile nie jesteś idiotą, który zacznie biegać za warchlakami z kijem, to odchodzą
@NaopaK:
Wiem, gdzie można je spotkać, bywam w takich miejscach i słyszałem je już kilka razy, ale jeszcze nie widziałem.
Skoro piszesz, że miał miejsce atak wilka na człowieka w Polsce w ostatnich latach, to poproszę o jakieś wiarygodne informacje, gdzie autora będzie można zidentyfikować z imienia i nazwiska, a atak będzie miał potwierdzenie w jakichkolwiek krajowych statystykach (policyjne, lekarskie, leśnicy). Tego typu ewenement zostałby też na pewno odnotowany w jakichś