Wpis z mikrobloga

@ksiaze_przegrywow ale po co mam robić nowy tag, skoro jest ten, a tag to tylko nazwa, nic innego jak tylko nazwa, a liczy się po prostu treść jaka na danym tagu się znajduje

Święty sam nie jestem, robiłem wiele głupich rzeczy, w zasadzie zawsze się je robi, nie tylko w ćpaniu, ale po to jest ten tag, by ktoś nie robił tych samych błędów co ja i inni
A więc czy można
@ksiaze_przegrywow no wow, dziwne, że ktoś nie okazuje tego, że dobrze się czuje i chce się tym podzielić, ale jedynie komu może to zakomunikować, to koledzy z internetu

Mimo wszystko lepiej niech będzie atencja i napiszą jaką dawkę i co odczuwa po niej, niż mieliby robić to w sposób ukryty bez jakiejkolwiek wiedzy i zrobić sobie krzywdę, a potem za nasze podatki opłacać im hospitalizacje
@ksiaze_przegrywow to czy się zgadzasz akurat najmniej mnie interesuje, bo już swoją klasę pokazałeś, no ale miłego wieczoru
Życzę Ci tylko tego, abyś doznał kiedyś takiego stanu, byś ratunku szukał w ćpaniu, zobaczymy czy będziesz wtedy taki mądry jak teraz i będziesz próbował w ten sposób ratować poziom pod tym "kontem"

Ale poraz kolejny życzę Ci miłego wieczoru, trzymaj się byku
Życzę Ci tylko tego, abyś doznał kiedyś takiego stanu, byś ratunku szukał w ćpaniu


@WiFoN_xD: przeżyłem depresje i załamanie nerwowe, odrzucenie i pogarde ze strony rówieśników, dwie nieszczęśliwe miłości. Nie będę się wdawał w szczegóły, za to powiem że udało mi się znaleźć pomoc gdzie indziej niż w ćpaniu. Ja nikogo nie chece osądzać, ale zachowanie ludzi na tych tagach musze ocenić i to wyrazić.
@ksiaze_przegrywow: Na ten tag wchodzą ćpuny i osoby zainteresowane ćpaniem, no i od czasu do czasu takie ewenementy jak ty które same nie do końca wiedzą w czym widzą problem, ale ja mam dla ciebie złotą radę przyjacielu poprostu #!$%@? nie wchodź na ten tag puff twój problem zniknął nikt przez przypadek nie wpisuje #narkotykizawszespoko i nie zaczyna ćpać bo przeczytał jakies posty w internecie, nikomu nie dzieje się krzywda