Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki, #rozowepaski ciekawi mnie jakie macie historie jak sie poznalyscie ze swoim lubym. Choc wielkich szans dla #przegryw nie widze to nadzieja umiera ostatnia i moze to cokolwiek pomoze, podsunie plan lub chocby zalazek.
A i rozowym paskom takie historie milo sie czyta

#zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 23
  • Odpowiedz
może nie #rozowypasek , ale ..

Jak byłem na studiach, to miałem ze swoim najlepszym kumplem gadke o tym, jaka powinna być idealna żona.
Podumał chłop troche i następnego dnia zadzwonił czy nie chce wpaść z nim do jego koleżanki ze studiów na obiad.
No i tak zacząłem do niej chodzić, ze dwa razy z kumplem, potem już sam i... jesteśmy razem już 7 lat :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co prawda z takich relacji nigdy nic mi nie wyszło bo zwykle nie chciało mi się zbytnio angażować i strzelały focha gdy ich nie zapraszałem na jakieś spotkanie po jakimś czasie to jednak zauważyłem że wystarczy czasami podpić do jakiegoś różowego, uśmiechnąć się coś powiedzieć o odejść. Dać dzień, góra dwa by to przetworzyła i w 90% przypadkach jest pewne że można dalej działać a wtedy to już łatwo. Zauważyłem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak miałam 15 lat to poszłam z jej koleżanką i z nią na kawę i ta koleżanka mamy przyprowadzała swoich kumpli, w tym mojego narzeczonego :D tydzień później już byliśmy razem, ja 15lat on 23. Teraz ja 25 on 33 :D w kwietniu będzie 10 lat jak jesteśmy razem
  • Odpowiedz
OP: Garść statystyk:
odp: 15

tinder: 4
praca: 2
znakomi: 3
wykop: 2

a także: w harcerstwie, wesele w ciemno,nä na studiach, na wspinaczce.

Troche smuci tak wysoki wynik tindera, znanego dość dobrze ( #tinder ). Może to jednak wynik malej próby

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Był moim sąsiadem z naprzeciwka w akademiku. Hucznie świętowali urodziny współlokatora. Miałam wstać na 7, a impreza tam trwała do 2. Jako, że jestem nieśmiała i nie chciałam im psuć zabawy to przyszłam nastepnego dnia poprosić, żeby zamykali drzwi xD

Odpowiadam na wypadek, gdyby dalej były prowadzone statystyki xDDD
  • Odpowiedz