Wpis z mikrobloga

@azterias: najmniej z dwadzieścia razy opisywałem tutaj w jakich warunkach ona może zajść i dlaczego w większości przypadków to poroniony pomysł. Teraz nie napisze ponownie 2 stron A4 bo na wakacjach mam dostęp tylko do komórki. Możesz przeszukać mój profil pewnie się dokopiesz
@azterias: Sprobuj "wejsc na rekompozycje", w najlepszym wypadku zrobisz redukcje/mase (tez i tluszczowa), w najgorszym bedziesz stal w miejscu przez miesiace. Jak chcesz miec wrazenie rekompa, to wbij na tren, tescia i redukuj, zobaczysz jak fajnie sie wszystko zacznie zmieniac, a silowo zaliczysz progress
@azterias: proste. Redukcja tkanki tłuszczowej zachodzi tylko w deficycie. Wiec nie wiem jak bez niego chcesz spalać tłuszcz. A przyrostu masy mięśniowej to drugi niezależny proces w którym akurat w deficycie jest możliwość budowy masy mięśniowej jeśli zachodzą adaptacje, które najłatwiejsze do wywołania są przez progresive overload. A w deficycie zdobią go tylko osoby na newbie gains lub wchodzące na SAA albo te które bardzo zmieniły strategie treningowa np. x2 zwiększyły
@Szimu: @Kasahara: Hmmm w takim razie jak nazywa się początkowa faza w której waga stoi, tłuszcz leci, progresja wydajnościowa i ciężarowa leci w górę? Wg innych źródeł jest to rekompozycja. Nie mówiąc już o kolejnej fazie, która do dalszego wzrostu jest wymagana lekkiej podbicie wagi bez zalewania się.
@azterias: Ta poczatkowa faza to u poczatkujacego, tluszcz leci bo jestes w deficycie, progress zaliczasz bo masz bodziec (jak kazdy nowy), miesnie sie nabijaja glikogenem, woda i masz efekt "przyrostow" na redukcji - ''rekomp''
@azterias: bo to są podstawy nawet poniżej wiedzy z weekendowych kursów... no chyba ze stwierdzisz mi ze jesteś w stanie spalać tkankę tłuszczowa na zerze lub plusie kalorycznym. Nie ma tu nawet o czym dalej dyskutować jak forsujesz takie teorie. Jeśli tłuszcz Ci spada u laika a mięśnie rosną to jest to po prostu deficyt. To jest błąd na poziomie definicji. Po prostu marketingowo to ładnie brzmi spalaj tłuszcz i buduj
@azterias: aby dopowiedzieć już wszystko to jeszcze możliwe przy odpowiednim poziomie leptyny np. u osób z 35 % i tego jak energetycznej u nich działają procesy w adipocytach. U osób z normalny bf i bez SAA tego już z badaniach nie uświadczono
@Kasahara: heh wszystko to co mówię, to wg informacji zaciągniętych z internetu + zweryfikowanych na własnej skórze. Dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, bo ani ty ani ja Ciebie nie jesteśmy w stanie przekonać do przejścia na jednej z strony
@azterias: ja nie musze przekonywać. Bo to co pisze te EBM a nie teorie. Ja posługuje się wiedza udowodnioną w badaniach a Ty swoim case study oraz jakims wysrywami z internetu - i jeszcze idziesz w zaparte xD / czernolisfo