Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już dosyć życia w Polsce, depresja mnie niszczy, rodzina gnębi, praca wykańcza. Nie posiadam umiejętności ani doświadczenia by znaleźć lepszą pracę i zamieszkać w innym miejscu w Polsce. Myślę więc o emigracji. Znam dość dobrze angielski, więc chciałem wylecieć do UK, najłatwiej wydaje się do South Yorkshire. Jednak zacząłem czytać opinie o tamtejszych miastach i jestem przerażony. Wszędzie pisze się tylko o patologii. Gdziekolwiek w miarę łatwo znaleźć pracę, to okazuje się, że jest tam niebezpiecznie. Przeglądam mapy przestępstw i wydaje się, że nie jest to bezpodstawne.
Mam więc pytanie do osób mieszkających tam. Czy rzeczywiście jest tak źle? Nie chodzi mi o mitycznych "ciapaków", którzy tylko czekają by odciąć ci głowę, ale o lokalnych mieszkańców, którzy mogą cię zaatakować tylko dlatego, że im się nie spodoba twoja twarz.

#barnsley #southyorkshire #uk #emigracja #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam już dosyć życia w Polsce, depre...

źródło: comment_DMTONxFFcL2USdZ9V151zpqnZ6ufT23V.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znam dość dobrze angielski, więc chciałem wylecieć do UK,


@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem tutaj od 14 lat, UK będzie potrzebować takich jak Ty, albo już potrzebuje patrząc z perspektywy produkcji w firmie gdzie pracuję. Możliwości rozwoju są niesamowite, jednak zawsze trzeba jakoś zacząć. Pracy na start jest wszędzie mnóstwo, a dobry manager popchnie w odpowiednim kierunku. Za minimalną krajową normalnie się utrzymasz, gdziekolwiek w urzędach bez spiny, Brexit to raczej tylko polityka,
  • Odpowiedz