Wpis z mikrobloga

Do tego dochodzi przytulanie, komplementy


@Solstafir: serio zależy ci na takich pierdołach? Nie traktuj tego jako atak, w żadnym razie, ale po prostu mi to trochę ciężko zrozumieć.

osobe atrakcyjna wszedzie i na kazdym kroku inaczej traktowana


@Solstafir: to akurat trochę rozumiem. Nie żebym był atrakcyjny, ale trochę nabity ze mnie chłop i tez widzę drobne różnice w traktowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Same emocje jakie
@TestoDepot: Nie żebym cię chciał obrażać, ale albo jesteś ciężkim kaleką intelektualnym i emocjonalnym, albo oszukujesz sam siebie.
Nie chce mi się przekonywać cię że pierwsze pocałunki z dziewczyną w wieku 15 lat na ławce w parku i dalsze tego typu życie jest lepsze niż konieczność płacenia za seks prostytutce. Masz swoje zdanie, ja mam swoje.
jesteś ciężkim kaleką intelektualnym i emocjonalnym


@Solstafir: intelektualnym nie sądzę, ale emocjonalnym bardzo możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie miałem na celu nikogo przekonywać, po prostu skoro wynikła jakaś wymiana zdań, odniosłem się do ostatniej wypowiedzi, chill.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: a ja myślę że nie jesteś wcale kaleką emocjonalnym ani żadnym innym. po prostu mam wrażenie że nie byłeś zakochany. i jeśli to prawda to ciężko Ci zrozumieć o co chodzi. to jest tak jakby rozmawiać z kimś o medytacji. można mu opowiadać, tłumaczyć itp. ale to w sumie nie ma sensu. medytacji trzeba doświadczyć. tak samo jak stanu zakochania.

@Solstafir: a cała praca jest dostępna? bo coś mi
@secret_passenger: Naprawdę nie chce mi się cię przekonywać ciebie do tego, tak samo jak nie chce mi się nikomu tłumaczyć że Ziemia jest okrągła. Po co mi ta gimnastyka? Powtarzam: opinia psychologów na ten temat jest jednogłośna. Takie jest podsumowanie wszelkich prac i wszelkich badań na ten temat. Atrakcyjność jest zdecydowanie bardziej obiektywna niż subiektywna. Miej sobie swoje zdanie. OK. Na tym pozostańmy.
@secret_passenger: masz rację, nie byłem i całe moje szczęście. Byłem tylko raz w życiu dość mocno zauroczony w jednej dziewczynie z mojego LO, ale to wynikało tylko z tego, że była bardzo atrakcyjna. Męczyło mnie z rok, ale w końcu przeszło, jakoś sobie z tym poradziłem.
Co do tego zakochania - tak jak mówiłem, moim zdaniem to tylko jakieś chemiczne reakcje w mózgu, które z czasem przejdą, krótszym lub dłuższym ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: ja myślę że trochę szkoda. skoda doświadczenia, którego nie masz.

a jak będziemy patrzeć na człowieka w ten sposób w jaki Ty to analizujesz... to w sumie większość rzeczy nie ma sensu. wssystko w człowieku to mieszanka jakichś dziwnych substancji. masz rację pisząc że zakochanie trochę endorfin, dopamina i pewnie coś tam jeszcze. seks czy przytulanie to Zwiększona produkcja oksytocyny (hormon przywiązania) i tak dalej... ale czy to jest ważne?
Tak samo jak uważam, że miłość nie istnieje, a jest tylko jakieś pożądanie, a później może przyzwyczajenie.


@TestoDepot: Też tak uważam, ale mam wrażenie, że troche spłycasz sptrawę sprowadzając klwestie bycia atrakcyjnym tylko do samego faktu zaruchania. Wtedy to faktycznie lepiej zaplacic i miec sprawe z glowy. Bycie atrakcyjnym wplywa na znacznie wiecej sfer w zyciu
@Eugeniusz_Zua: być może wpływa na więcej, jak np praca, ale też nie zawsze, bo to zależy od banży. W ogóle jeśli chodzi o pracę, to najbardziej liczy się to kogo znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja może nie jestem atrakcyjny (dla kobiet, sobie się podobam akurat), ale za to dość spory więc też może ma to jakiś wpływ jak jestem odbierany przez ludzi i myślę, że raczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot:

myślę, że nie, skoro i tak interesuje mnie tylko seks jeśli chodzi o kobiety


no to trochę tak jakby ktoś kto nigdy nie prowadził żadnego super samochodu powiedział że nie widzi w tym nic ciekawego.
może i faktycznie nie będzie to dla niego ciekawe, ale żeby się na ten temat wypowiadać należy spróbować.
inaczej to takie trochę... gdybanie.

dla jednych tak, dla jednych nie. Dla mnie to po prostu coś
no to trochę tak jakby ktoś kto nigdy nie prowadził żadnego super samochodu powiedział że nie widzi w tym nic ciekawego.

może i faktycznie nie będzie to dla niego ciekawe, ale żeby się na ten temat wypowiadać należy spróbować.

inaczej to takie trochę... gdybanie.


@secret_passenger: masz trochę racji, jednak myślę, że wszelkie rozkminy i rozmowy są na plus.
Idąc tą logiką jeśli nigdy nie jeździłem hulajnogą nie mogę powiedzieć co o