Wpis z mikrobloga

Mireczki, zbroję się na high quality rozbiórka dla mnie i dla Was, dlatego po kosztach puszczam ostatnie swoje fragi:
Do puli z rana dochodzą dwa ostatnie flakony, w cenie najlepszej możliwej dla prawilnych mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Molinard Figue - 40ml flakon + pudełko - 50zł. Kto nie lubi Figi latem ? Do tego tanie jak barszcz, a dodatkowo to EDP.
FRAGRANTICA
2. Maison Margiela Replica By The Fireplace - 30ml (flakon + pudełko) - 110zł. Dosłownie jak nazwa mówi, jakbyś siedział przy kominku w góralskiej chatce. Aromat skwierczącego drewna w przytulnym fotelu pod kocykiem. Jeśli chodzi o Maisona to raczej nr 1, bestseller i nr1 recenzji. Moim zdaniem też wyraźniejszy i lepszy niż podobny Carner Barcelona Palo Santo.
FRAGRANTICA
3. Alexandria Fragrances Fade to Black - 10ml w dekancie - 40zł. Klon Kilian Back to Black. Kiliany są bardzo drogie i jedyna sensowna opcja to iść w klony.
FRAGRANTICA
4. Armaf Club De Nuit Intense Woman - 10ml w dekancie - 20zł. Klon Tom Ford Noir de Noir, mam oryginał i klon jest bardzo blisko, wziąłem żeby tylko porównać i puszczam dalej. Bardzo dobry zamiennik NdN.
FRAGRANTICA
5. Parfums de Marly Habdan - 5ml w dekancie - 30zł W sumie to nie wiem czy się chce go pozbywać, bierzcie póki zbieram hajs XD
FRAGRANTICA
Wszystkie dekanty wliczone w cene, wysyłka 15zł paczkomat, odbiór osobisty w Łodzi.

#perfumy #rozbiorka
Wołam: @farmer111 @ochar @con987
Pobierz
źródło: comment_4gjwpYyww8fWS7zuhcv244bgiSsHTEFo.jpg
  • 29
@pinkquartz: Trafiliśmy wczoraj na mega okazje na Nishane od Włochów ale wciąż nie odpisali i obstawiam pomyłkę na stronie w mililitrach.
Z tego co zdążyłem poznac a dostałem przy ostatnim zakupie trochę próbek Nishane.
To mam mieszane uczucia co do marki i powiem tymi słowami:
Wszystko w okolicach 8-10zł/ml przy czym celował bym w dolną granicę można od nich spróbować, powyżej 10zł/ml imo nie warto. Jakość na poziomie MFK i takiej