Wpis z mikrobloga

@Jack__Black: jak ja #!$%@? Uwielbiam nasza służbę zdrowia płacimy wielkie pieniądze za opiekę ale jak #!$%@? nogę zlamalem w robocie to czekam już 4 godzinę w poczekalni bo się nie ma kto mną zająć... Ale kawkę ciasteczko i herbatkę maja czas... No do #!$%@? nędzy człowiek cierpi a w dupie cię maja... Brak słów... I nic z tym nie można zrobić... #sluzbazdrowia #poczekalnia #gownowpis #szpital #receopadaja()
  • 5
Też niestety miałem niedawno styczność ze szpitalem (konkretnie SORem).

#!$%@?ąc od czasu oczekiwania to generalnie czułem się tam jak jak zbędny mebel. To wszystko nadaje się tylko do zaorania.
@frmdbl: @lazer: narazie to siedzę w poczekalni nawet prywatnie próbowałem się gdzieś dostać i nic jakby człowiek umarł to by go znaleźli po tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet mi leków nie dali i mój różowy poleciał do sklepu to jest chore...
@Jack__Black Niestety z tą ,,kawką, herbatką i ciasteczkiem” to też różnie bywa. Wiem z pierwszej ręki, że nieraz lekarz parzy sobie tę kawę 7 razy, a i tak jej nie wypija, tyle mają tam roboty. Fatalna sytuacja pacjentów i kolejki na SORach to wynik głównie systemu i braków kadrowych, chociaż lekarze wypaleni zawodowo czy z olewczym podejściem do pacjenta niestety zdarzają się również.