Wpis z mikrobloga

Mirki, mam powoli dość. Wysyłam od #!$%@? CV, jednak bierze mnie desperacja i ogólnie jest ciężko. Po wielu godzinach rozważania czy jest to dobry pomysł, zdecydowałam się.

PILNIE POSZUKUJĘ #praca W #lublin

Płeć: Kobieta
Wiek: 22 lata
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Doświadczenie: brak
Orzeczenie o niepełnosprawności: brak
Status studenta/ucznia: brak
Przeciwskazania do pracy: brak
Nałogi: brak
Prawo jazdy: brak
Programowanie: brak
Języki obce: Angielski średnio zaawansowany
Umiejętności: Word, przeglądarki internetowe - podstawy
Zalety: Uczciwość, prawdomówność, sumienność, dyspozycyjność, gotowość do nauki
Wady: wygląd

Dajcie namiary na PW. Oto dowód że wysyłam i nie dostaję odpowiedzi.
  • 108
@InessaMaximova jako, że Cię znam, to napiszę: A co z tą pracą, że wykladalas na półki? Co z wolontariatem? Co że studiami, które zaczęłaś? Masz naprawdę biegły angielski, mogłabyś na luzie dawać korepetycje. Problem jest taki, że nie potrafisz dobrze sprzedać swojego wizerunku. #!$%@?ć wygląd, istotne są umiejętności i chęci.
Nawet jak nie masz za wiele doświadczenia, to trzeba je tak pokazać, jakbyś miała spore i tyle. Musisz umieć że tak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InessaMaximova: a próbowałaś w McDonald's? Prosta robota, tylko męcząca bo stoisz praktycznie przez 8 godzin albo więcej. Oczywiście jest przerwa. Ale raczej każdego przyjmują, a jak jest się chociaż średnio rozgarniętym to wpadnie jakaś premia czasem
I co chcesz udowodnić swoim przykładem?

To że ktoś w niebieskiej sukience został rozjechany przez samochód to nie znaczy, że ty zakładając taką też podpisujesz na siebie wyrok.

Czy nie widziałaś co napisałem?

Że od znalezienia pracy dzieli nas to aż trafimy na odpowiednią osobę, ty na taką trafiłaś

Dziewucha która założyła post nie ma ani doświadczenia ani innych kwalifikacji, które pomogłyby wyłowić jej CV z tony innych to takie dziwne, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: rycerzyk wściekły, taki agresywny.

Pytam się, bo może coś faktycznie robiła przez te lata i mogłaby się w tym kierunku rozwijać, może rysunki jakieś, gotowanie, cokolwiek. Zawsze to jakiś start.

Idź traktować wszystko jako atak gdzieś indziej.
@HAL__9000: sam jestes gownem, bo takie doswiadczenie co oczywiste przydaloby mi sie najbardziej w pracy o podobnym charakterze tylko z wyższą pensją ale i tak po studiach jak bede szukal pracy w branzy w ktorej sie uczylem to beda patrzec na to ze cos robilem, nie siedzialem na dupie tylko np. robilem w restauracji wiec wiem ocb w pracy.
@Karoleer: na mail i do bazy danych po wcześniejszym podpisaniu zgody przez zainteresowanego. Wszystko co ma w sobie dane osobowe i musi być w biurze, jest w szafkach pancernych na klucz. A Cv nie jest konieczne w wersji papierowej, wiec go nie przyjmujemy.
@Karoleer: nie wiem o co ci chodzi ogólnie. Uprzedziłam tylko koleżankę, że może pocałować klamkę z tym roznoszeniem cv, bo dużo firm ma taką zasadę, nie ode mnie to zależy, znawco xd