Wpis z mikrobloga

Mirki, mam powoli dość. Wysyłam od #!$%@? CV, jednak bierze mnie desperacja i ogólnie jest ciężko. Po wielu godzinach rozważania czy jest to dobry pomysł, zdecydowałam się.

PILNIE POSZUKUJĘ #praca W #lublin

Płeć: Kobieta
Wiek: 22 lata
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Doświadczenie: brak
Orzeczenie o niepełnosprawności: brak
Status studenta/ucznia: brak
Przeciwskazania do pracy: brak
Nałogi: brak
Prawo jazdy: brak
Programowanie: brak
Języki obce: Angielski średnio zaawansowany
Umiejętności: Word, przeglądarki internetowe - podstawy
Zalety: Uczciwość, prawdomówność, sumienność, dyspozycyjność, gotowość do nauki
Wady: wygląd

Dajcie namiary na PW. Oto dowód że wysyłam i nie dostaję odpowiedzi.
  • 108
@ramirezvaca: nie chcę nic mówić ale do policji wbrew pozorom jest sporo chętnych, tylko nie każdy przejdzie sprawnościówkę (to pikuś) czy multiselect (to w sumie też da się wyuczyć), zostaje tylko niekaralność i trochę szczęścia
@Kurama: chyba już nie, kolega jest wykładowcą w Katowickiej szkole i na doborze przy sprawnościówkach nędza totalna ludzie nie przychodzą a to jest przed tym zwariowanym psychologiem, sorry ale za 2k to tylko ktoś z syndromem szeryfa tam pójdzie pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kurama: czy ja wiem rejon, teraz tam jak coś to ludzie z wyższym idą, a praca za 2k to nawet na zadupiach dla ludzi wykształconych nie jest interesująca, pojedzie do miasta albo zagranicę i zarobi więcej. Tam to teraz chyba tylko wariat by chciał iść, kasa kiepska i w mediach beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ramionko: widzisz, tu nie chodzi o bycie znawca czy zgrywanie takowego - bo z zakresu ochrony danych osobowych do eksperta mi daleko, choc swoje w praktyce przerobilem. po prostu juz od dluzszego czasu nurtuje mnie skad sie biora takie bzdury - jesli faktycznie ktos was z tego szkolil w ten sposob i wzial za to pieniadze to osoba, ktora podjela decyzje o wyborze podmiotu prowadzacego szkolenie powinna ostro beknac i zwrocic