Wpis z mikrobloga

Mirki, mam powoli dość. Wysyłam od #!$%@? CV, jednak bierze mnie desperacja i ogólnie jest ciężko. Po wielu godzinach rozważania czy jest to dobry pomysł, zdecydowałam się.

PILNIE POSZUKUJĘ #praca W #lublin

Płeć: Kobieta
Wiek: 22 lata
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Doświadczenie: brak
Orzeczenie o niepełnosprawności: brak
Status studenta/ucznia: brak
Przeciwskazania do pracy: brak
Nałogi: brak
Prawo jazdy: brak
Programowanie: brak
Języki obce: Angielski średnio zaawansowany
Umiejętności: Word, przeglądarki internetowe - podstawy
Zalety: Uczciwość, prawdomówność, sumienność, dyspozycyjność, gotowość do nauki
Wady: wygląd

Dajcie namiary na PW. Oto dowód że wysyłam i nie dostaję odpowiedzi.
  • 108
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: Polecam złożenie cv do jakiegoś banku na stanowisko telesprzedawcy( u mnie w pracy szukają nawet teraz ludzi i mają z tym problem ale to w Warszawie). Na takie stanowisko zatrudniają każdego kto ma wykształcenie średnie. Ja 2,5 roku temu poszedłem do takiej pracy i teraz mam stanowisko specjalisty w tej samej firmie. Na początku jest ciężko ale jak jesteś zdeterminowana to dasz radę.
  • Odpowiedz
@Boomkin ja z kolei mam dokladnie odwrotne doswiadczenie jezeli chodzi o roznoszenie cv osobiscie - do firmy nie wpuszczamy nikogo przypadkowego poza recepcje, rekrutacja odbywa sie tylko przez pracuj.pl lub przez cv z polecenia innego pracownika, nikt nie odejdzie od pracy zeby porpzmawiac z czlowiekiem ktory nie byl umowiony na konkretna godzine. Jest wieksza szansa, ze to wydrukowane cv utonie w kadrach w stosie 'rzeczy do zrobienia jak bedzie czas' niz
  • Odpowiedz
@hesuss: Tu mamy do czynienia z osobą, która dopiero zaczyna i z racji tego CV ma delikatnie mówiąc skromne. Żadnej specjalizacji ani doświadczenia. Taka osoba raczej nie znajdzie pracy w korporacji czy średnich większych przedsiębiorstwach, tylko raczej małych zakładach gdzie w dużym prawdopodobieństwem przy wizycie w firmie spotka szefa, kierownika. Nadal uważam, że w takich okolicznościach osobiste stawienie jest wskazane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boomkin: Nie zawsze taki sposób ma zastosowanie, chcąc znaleźć pracę w przemyśle, działa on jedynie w przypadku małych przedsiębiorstw. Dawno temu szukałem w taki sposób pracy, mam w mojej okolicy kilkanaście bardzo dużych zakładów produkcyjnych gdzie wejść można tylko po wcześniejszym umówieniu się. Nie pamiętam już ile CV wtedy rozwiozłem, ale nikt się nie skontaktował w przeciagu miesiaca. Po wysłaniu CV otrzymałem kilka zaproszeń na rozmowy w dwa- trzy dni.
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: To ty Dorota ?
Jeśli tak to ja bym na początku proponował jak wyżej roznosić bo na skrzynkę to od ręki przyjmują tam gdzie nikt nie chce robić. Zazwyczaj najpierw dzwonią do tych przyniesli CV bo to oznacza że pofatygowałaś się do pracodawcy. Po drugie praca przy taśmie może cię przeraża ale do fabryk zakładów też składaj w międzyczasie możesz szukaj lżejszej lepszej pracy. I składaj nie tylko tam
  • Odpowiedz
  • 0
@InessaMaximova Znajdź interesujące Ciebie miejsc pracy (mogą nawet nie szukać pracownika ale może czasami się udać) i przejdź się po nich zostawiając CV osobiście w schludnej teczce. Jak zrobisz dobre wrażenie to zapamiętają Ciebie i może akurat :)
  • Odpowiedz