Wpis z mikrobloga

Mirki, mam powoli dość. Wysyłam od #!$%@? CV, jednak bierze mnie desperacja i ogólnie jest ciężko. Po wielu godzinach rozważania czy jest to dobry pomysł, zdecydowałam się.

PILNIE POSZUKUJĘ #praca W #lublin

Płeć: Kobieta
Wiek: 22 lata
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Doświadczenie: brak
Orzeczenie o niepełnosprawności: brak
Status studenta/ucznia: brak
Przeciwskazania do pracy: brak
Nałogi: brak
Prawo jazdy: brak
Programowanie: brak
Języki obce: Angielski średnio zaawansowany
Umiejętności: Word, przeglądarki internetowe - podstawy
Zalety: Uczciwość, prawdomówność, sumienność, dyspozycyjność, gotowość do nauki
Wady: wygląd

Dajcie namiary na PW. Oto dowód że wysyłam i nie dostaję odpowiedzi.
  • 108
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: Powiem Ci coś jako osoba, która rekrutowała niejedną osobę.

Roznoś CVki osobiście a nie wysyłaj.

Sam fakt, że zaniesiesz CVkę daje Ci szansę na załapanie się na dzień próbny, rozmowę z kierownictwem, rozeznanie. Pracodawca widzi, że ci zależy na zdobyciu pracy w przeciwieństwie do tych, których jedyny wysiłek to kilka kliknięć i powrót na
  • Odpowiedz
Ok, żeby było jasno. Nie szukam seks pracy, gdyby tak było to bym się tu nie produkowała. Na pracuj.pl widywałam głównie ogłoszenia dla specjalistów.
@Nikczemny_Pomidor: Szukam od czerwca i nic. Widocznie twoja ma coś co wpływa pozytywnie na jej kandydaturę.
@m_nk: Nie mam zdjęcia w CV, ale tu wolałam napisać.
@1950M: Wysyłałam kilka razy - zero odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: Hej, spróbuj może jednak nie zdalnie, a poroznosić CV, niby RODO i nie powinni przyjmować ale i tak to robią. Nie wiem jak to wygląda, ale u mnie w pracy jest jedna osoba odpowiedzialną za te CV i jest to jej taka dodatkowa funkcja, powiedzmy że z 2x w miesiącu siada do tych CVek i robi jakiś taki przegląd na odpierdziel, po czym kładzie wybrane na biurko szefa i
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: Wysyłam chyba do wszystkich biedronek w mieście. Zero odzewu.
@Boomkin: Co w przypadku gdy potencjalny pracodawca nie zgadza się na wizytę osobiście? Miałam przypadek, że chciałam zanieść CV bezpośrednio, odpowiedzieli mi, że najpierw wolą wiadomość. I co jeśli potencjalny pracodawca nie zostawia żadnej formy kontaktu, tj. adres, telefon, adres email?
  • Odpowiedz
spróbuj może jednak nie zdalnie, a poroznosić CV


@bartessns1: @InessaMaximova: kiedyś ja zrobiłem tak, że wysłałem CV, a na drugi dzień pojechałem do tej firmy z tekstem, że tak dla pewności że dotarło chciałem zostawić. Akurat wyszedł szef, spojrzał, powiedział, że widział CV, ale skoro już jestem to zaprasza na rozmowę. I dostałem pracę, więc warto czasem ruszyć dupę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz